Clio 4 joy paket kullanıcılarının dikkatine

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtubedeki videoyu izledim hocam fakat joy değil de touch gibi geldi bana
Evet video daki araç touch paket joy paketlerde şöyle bir duyum var eco ışıgı göstergede yanmıyor fakat çalışıyor hiç devreden çıkmıyor şekilde bişey duymadım touch ve icon larda eco ışıgı sağlıklı çalışıyor. Benimde aracım joy bi ara çok heves ettim takmak için fakat eco su olan araçların bile bunu kullanmadığını çok bi espri olmadıgını duyunca hevesim kaçtı uğraşmadım. forumda da kapsamlı bi konusu var detaylarını okuyabilirsiniz.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba sayın clio dört joy paket kullanıcıları tahmin ediyorum ki hepiniz baz model araç alıp dolu (toch ve ıcon) dolu pakeleri görünce özellikle farların ve sislerin led olması içinizi çekmenize neden oluyordur

sizler şöyle küçük bir sır vereyim clio 4 lerin alt yapısı tamamiyle sıtandart olup dolu ve boş paket arasında hiç far yoktur siz joy olan aracınıza ıcon paketteki led var ve sis farları takabiliyorsunuz far kolunda değişiklilik yaparak orjinal sis farına dönüşü gerçekleştirebiliyorsunuz eco tesisatı hazır olduğundan küçük bir eco tuş montajı yaparak eco mod kullanmaya başlayabiliyorsunuz radyo nav bağlantıları standart olduğundan orjinal r nav ekranı sadece bir çerçeve değişikliği ile değiştirebiliyorsunuz jant bağlantıları sıtandart olduğundan orjinal jantlar rahatlıkla takılmakta cam çerçevesi ve arka tampon siyah bagaliti joy paketlerde mat siyah olduğunda buraları ıcon daki gibi astarlı parlak siyah yaparak ve kapı direklerini parlak siyah kaplamalar yaparak ıcon görünümü kazandırabilirsiniz

bu küçük dokunuşlar aracınızın joy görüntüsünden çıkıp ıcon görüntüsüne bürünmesine olanak sağlıyor
Bende dediğinizi düşünerek joy paket aldım hatasız en uygun joy ile hatasız icon ile arada ortalama 7bin civarı bi fark vardı. Bu fark 1. 2 düşer 1.2 artar. Saydıklarınızın haricinde aklıma gelen far ve park sensörü katlanır aynalar var bunlarında eco tuşu gibi tesisatı mevcut mudur ya da sonradan taktırmak basit midir? Şunu da eklemek isterim ki icon ve touch paketlerdeki navigasyon cihazlarından herkes memnun değil o araçlara sahip olanlar bile ortalama 1500 tl verip Android sistem taktırıyorlar tüm paketlerin navigasyon ekran sistemi aynı joy lara android taktırmak klasik navigasyonlardan daha güzel ve mantıklı.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eco ışığındaki mantık nedir ? sizden duyayım