Clio 4 Joy Ve Touch Teyp - R nav Çerçevesi Birbirine Uyar Mı ?

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cıkmacıdan teyp le arka cerceweyı aldım soketlerı falan hepsı aynı

Senden Resimde İstesek Çokmu Oluruz Acaba ? Forumda Joy Donanımlı Araç Kullanananlar için çok açıklayıcı bir konu olur.

turgaycosar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resım cekmedım hıc wallaha bırebır aynı ya bı farklılık yok herseyı oturuo ztn sıkıntı olmuo

Jachlayans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olayi gerceklestirenlerde fotograf koyamiyo nedense? Arabadaki o kadar zor olan islemi yapip bunun bir resmini cekip foruma koyamamakta ayri ironi

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar satılık araçlara bakarken joy donanımlı araçta bu uygulamayı yapan arkadaşın aracını gördüm resimleri ekliyorum .

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracimda joy nasıl yapıldığı gayet basit ben plastidip icin teyp cercevesini söktüm bu aşamadan sonra teybi söküp diyer teybi ve çerçeveyi monte ediyorlar iç kısım uyumlu tochlarla joylarda aynı klima var havalandirmalar zaten cerceveyle birlikte çıkıyor onun icin sorun yok çerçeveyi sök ardindan teybi sök ve yenilerini tak olay bukadar basit

joy R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gönderildi

bati34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben yaptım ettim diyor herkes bize de söyleyin nasıl olduğunu r -naw ı nereden bulduğunuzu.Hatta yaptıysanız resimli gösterin bizde ona göre hareket edelim.Bu arada konu hort oldu ama.

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar biz bu işi kamera montajı ve menavrus yüklemesi ile birlikte yaptık. joy araca touch çerçevesi takılarak rnav entegre edildi ve menavrus yüklenerek kamera montajı yapıldı. servisler bu işten ya anlamıyorlar yada yapmak istemiyorlar. uymaz diye birşey yok. cihazın arka bağlantıları birebir aynı. sadece gps anteni mevcut değil onu ayrıca alıp takmanız gerekir. buyrun size resimler. http://media-nav.com/kamerauygularimiz/clio4joy

Bu işlemi şuana kadar 2 araçta uyguladık. herhangi bir problem olmadı. çıta ve rnav temin edildiği takdirde bütün joy araçlara uygulanabilir. sanırım sadece çıta ve rnav maliyeti 700-900 arası değişiyor. sahibinden.com gibi sitelerde çıkma r-navı, parçacılarda da çıkma çıtayı temin edebilirsiniz.

ben araştırırken bir tane buldum fiyat biraz pahalı gibi ama almak isteyn olursa diye paylaşmak istedim.
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...t-bircan-renault-cikma-parca-153351875/detay/

ilan sahibiyle hiç bir alakam yoktur.

Son düzenleme:

cengizhann321

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar biz bu işi kamera montajı ve menavrus yüklemesi ile birlikte yaptık. joy araca touch çerçevesi takılarak rnav entegre edildi ve menavrus yüklenerek kamera montajı yapıldı. servisler bu işten ya anlamıyorlar yada yapmak istemiyorlar. uymaz diye birşey yok. cihazın arka bağlantıları birebir aynı. sadece gps anteni mevcut değil onu ayrıca alıp takmanız gerekir. buyrun size resimler. http://media-nav.com/kamerauygularimiz/clio4joy

Bu işlemi şuana kadar 2 araçta uyguladık. herhangi bir problem olmadı. çıta ve rnav temin edildiği takdirde bütün joy araçlara uygulanabilir. sanırım sadece çıta ve rnav maliyeti 700-900 arası değişiyor. sahibinden.com gibi sitelerde çıkma r-navı, parçacılarda da çıkma çıtayı temin edebilirsiniz.

ben araştırırken bir tane buldum fiyat biraz pahalı gibi ama almak isteyn olursa diye paylaşmak istedim.
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...t-bircan-renault-cikma-parca-153351875/detay/

ilan sahibiyle hiç bir alakam yoktur.

teşekkürler yardımcı oldugun için bu gps anteni ve rnav setini çerçeve ile birlikte nereden temin edebiliriz.yok mu bir bilen alalım.servis sadece çerçeve için ön arka dahil 1100 tl fiyat werdi.sanki komple torpidoyu alıyoruz alt tarafı 2 tane plastik parça.ne kadar çıkmacı,yedek parçacı warsa aradık 1 aydır bu işle uğraşıyoruz.acaba farklı markalar bu teyibi üretirmi çerçevesi ile birlikte ıslık iyi günler...