Clio 4 Joy Ve Touch Teyp - R nav Çerçevesi Birbirine Uyar Mı ?

bati34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
astarı yüzünden pahalı olmaya başladı.Biz kendimiz istediğimiz gibi şekillendirelim istedik.Joy alalım dedik.r-nav 1250 yanlış bilmiyorsam video desteğide yok,yazılım güncelleme en az 500-750 geri görüş kamerası ,çıtası,süsü işçiliği v.s. yine bir touch parası çıkıyor.34000 lira joy -38000 lira touch.hımm

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim bir önerim var. aliexpress gibi sitelerden çinde bu çerceveyi üreten bir firma illaki vardır. site üzerinden üreticileri araştırıp sorabilirsiniz, ellerinde yoksa bile site üzerinden kaç kişi alacaksa ona göre sipariş vereceğinizi söylesen mutlaka yaparlar. onlar için bu basit bir iş. 1 tane için fiyat vermeseler bile belki 20 tane için fiyat alabilirsiniz.

cipekci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadsaşlar selam,
Bende joy kullanıcısıyım.. Sqahibinden.com dan navigasyo cihazı buldum 575 tl ye yılmaz electronik eminönü deymiş mekanları.. aldım daha etiketi üzerinde sağolsunlar cok temiz cihaz göndermişler çercevesinide 830 tl ye diyarbakırda ki özkılıç otomotivden aldım montaj 70 tl anlıyacağınız 575+830+70=1475 e mal oldu bana kız arkadaşım icon kullanıyor hiç bir farkı yok aynı kumanda çalışıyor herseyi dörtdörtlük süphesi olanlar tereddüt etmeden takabilirler araca navi ben cok arastırdım burda yazan arkadasların yorumlarınıda dikkate almıştım belki sizlere yardımcı olabilir bu yorum... kazasız belasız sürüş keyfi dilerim herkese..

fatih.bolat.98

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya r naw bulmasi kolay internette hemen hemen her sitede vad 450 ile 550 arasinda. Ama cerceveye adamlar 1050 yazmis ya. Boyle sacmalik olurmu plastik cerceve alti ustu. Sirf cerceve yuzunden vazgectim ben. Ama arastiriyorum yurtdisindan uygun bulursam alacagim

bati34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu up oldu iyi oldu.Yeni araştırmalar yeni yöntemler.+cipekci resimleri koyabilir misin?klima nasıl oldu ?Direksiyondan kumanda çalışıyor mu?Bu gibi bilgileri de bizle paylaşırsan iyi olur.

cipekci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu up oldu iyi oldu.Yeni araştırmalar yeni yöntemler.+cipekci resimleri koyabilir misin?klima nasıl oldu ?Direksiyondan kumanda çalışıyor mu?Bu gibi bilgileri de bizle paylaşırsan iyi olur.

Herşeyi dört dörlük çalışıyor zaten bildiğiniz gibi touch paketindeki klima sistemi manuel hiçbir sorun yok isteyen olursa burdaki ranault bayisinden alşmanız için öne ayak olabişlir sahibinden.comda ki arkadaş 1050 tl fiyat biçmiş bide çıkma sıfırda değil görüştüm kendisiyle bana servisin 2000 tl fiyat çektiğini söyledi sadece konsol için arkadaş koy kurnazı :)) birazdan videosunu çekip sizlerle paylaşacam

cipekci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada moıntaj işini çok kafanıza takmayın tırnaklı ben kendim yapacaktım aracı servise baska sorundan dolayı götürmüşken birde garanti muhabbeti bozulmasın diye onlara yaptırdım

cipekci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğin gibi bulunuyor ama onemli olan temizini bulmak... plastik falan diyosun ama hacı arabanın içinin çehresini komple değiştiriyor dikkate alınması gereken bir parça ayrıca plastik ama yanlarda nikelajıfalanda var :) :)

cipekci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herşeyi dört dörlük çalışıyor zaten bildiğiniz gibi touch paketindeki klima sistemi manuel hiçbir sorun yok isteyen olursa burdaki ranault bayisinden alşmanız için öne ayak olabişlir sahibinden.comda ki arkadaş 1050 tl fiyat biçmiş bide çıkma sıfırda değil görüştüm kendisiyle bana servisin 2000 tl fiyat çektiğini söyledi sadece konsol için arkadaş koy kurnazı :)) birazdan videosunu çekip sizlerle paylaşacam

video link'i

https://www.youtube.com/watch?v=upD5t11JtMM&feature=youtu.be

Cemozbektrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar son durum nedir bu navi olayında. Teyp bulunutor fakat çerçeveler digital klimaya görr hep,analog bulma şmkanı yok mu acaba