Clio 4 Lastik Basıncı Sensörü Aktif Etme

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende uğraştım forumlarda da var baya bilgi dt4all diye bir nalet program var herkese bie yara açmış kiminin farı sisi ekranı arıza lambası vs... kendiniz uğraşmayın naçizane fikrim

ieb93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik sensörünün işlemi için 2 ayrı yerden özelliği aktif etmek gerekiyor, servisler bile bundan habersiz diyebilirim, Maltepe Güven Altan'ın efsane Cotechi Cihangir Başel bu işi çözer... :)
Otomatik cam açma özelliği için modül gerekiyor, soketleri hazır ama modüller eksik...

Hocam aynen dediğiniz gibi. 2 ayrı yerden aktif etmek lazım ama arayüzde sadece birini bulabildim. Diğerini de bulabilseydim açardım muhtemelen. Dediğiniz yere ulaşacağım teşekkür ederim.

ieb93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende uğraştım forumlarda da var baya bilgi dt4all diye bir nalet program var herkese bie yara açmış kiminin farı sisi ekranı arıza lambası vs... kendiniz uğraşmayın naçizane fikrim

Haklısınız valla, ben de çok kurcaladım Allah'tan birşey olmadı. Çok riskli.

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yerden diye konuşulan şudur kendim yaptim birincisi ekrandan iptal ediliyor ikincisi ecudan ekran menüsünde lastik basinci öğrenme işlemi diye bir ayar menüsü var ben göstergeden kaldirinca o menüde gitti çok şükür şuan kafam rahat bikmiştim ariza lambasindan

ieb93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yerden diye konuşulan şudur kendim yaptim birincisi ekrandan iptal ediliyor ikincisi ecudan ekran menüsünde lastik basinci öğrenme işlemi diye bir ayar menüsü var ben göstergeden kaldirinca o menüde gitti çok şükür şuan kafam rahat bikmiştim ariza lambasindan

DDT4ALL' da bende malesef gösterge paneli menüsünde TPMS çıkmıyor. Siz kapatmak istemişsiniz ben açmaya çalışıyorum.