Clio 4 media navigasyon güncellemesi nasıl yapılır ?

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler paylaşım için teşekkürler.

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başka usb bellek kullandım. toshiba marka. güncellemeyi yapabildim. sorun usb bellekten kaynaklanıyormuş. neyse bu sorunu aşmış oldum :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynalarımız elektrikli değil arka camlar da manuel ama olsun haritalarımızı güncelleyip keyfimize bakalım bari:)

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camları büyütmeye gerek yok bence.. otomatik veya manuel ne farkeder Allah aşkına.. camlar manuel diye arabayı çöpe mi atalım :) biz de genelde iki kişi biniliyor zaten arkaya oturan bile yok.. otomatik olsa ne olacak kullanılmadıktan sonra.. ayda yılda bir açılacak açan kişi de çevirsin bir zahmet ahahahhaha

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) aynalarda kapanıyor mus zaten indiğimde kapatırım bende nese güncelledim hocam bende

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım katlanma olayını yeni keşfettim aynalar da katlanıyor bende. Bu gün bir arkadaş meganı var o tarif etti. Katalogta yazmıyor onun tarifiyle yaptım. Araçla ilgili konuya 2 adet foto ekledim.Ama dediğim gibi katlanmayan cam ve manuel arka kapı ile bile olsa her açıdan verilen parayı hak ediyor araba....
Resimler...

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca güncellemeniz de hayırlı olsun gökhan3505 arkadaşım...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam inince de katlıyor mu aynaları kapıları kitleyince

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
formatlanmış usb'yi araca taktım ordan ilk adım için gerekli işlemleri başarıyla yaptım.

Daha sonra bilgisayara renault'un dediği programı kurup içine güncellemeleri yükledim ardından arabaya gidip taktığımda hatalı güncelleme uyarısı gibi birşey verdi.

Aynı işlemi şimdi tekrarladım henüz arabaya gidip takmadım umarım bu sefer olur.Olmazsa başka usb ile deniyeceğim.