Clio 4 R-NAV sisteminde video izlenebiliyor mu ?

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio4 sahibi olan daha yok herhalde :):)

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kevork ustanın bu sistemi çok hoşuma gitmişti.araçta everest 3g modem,inverter,ıpod,vınn,apple tv ve optik kablolar :eek:Aracın ekranından internet,video,oyun müzik,resim hepsini konrtol ediliyor.Modem sayesindede youtube gibi sitelerdende kaliteli video izleniyor,ıpod içindeki müzik dosyaları ve resimlere bakılabiliyor.Buda uygulama resimleri

akdenizli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bence cliodan fazla
sey bekliyoruz. Turkiyedeki 3g sebekesi bile
daha yeni yeni oturmaya basliyorken arabada seyahat ederken yok internete girelim
yok tweet atalim diyoruz. Gerek
yok zaten herkesin neredeyse bi akilli telefonu vardir ki zaten rlink olsa bedava olmayacak o nedenle kullanmayiz bile. Zaten telefondu internetti dunyanin parasini veriuoruz bir de rlinke mi para odeyeceZ. E para odemeden de rlinkle internete baglanamayacagimiza gore. Hem opsiyon olarak para verip hem kullanirken para vermek bence pek te mantikli degil. Zaten o kadar paramiz olsa gider D sinifi arac alirdik. O nedenle bence rlinki kafaya takmayin;)

mükemmel yorum....tebrik ederim

Xotli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Para ödeyip ödememek sorun değil burada benim derdim r-link opsiyon olarak dahi neden türkiyede sunulmuyor? Arka kamera vs. de yok mesela. Opsiyon olarak sunulsun isteyen alır isteyen almaz. 3g de sorun değil bence aylık 30 tl ye internet paketleri mevcut artık.

ekd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ins video vs güncelleme ile gelir lakin başka forumlarda böyle olacağı fısıltıları okudum.

Alper U.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında aracı incelemeye giderken flashdiske birkaç formatta video, jpeg, mp3 gibi dosyaları da atıp yanımızda götürmek lazım. Böylece canlı canlı deneme imkanı olur.

sunnysun111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında aracı incelemeye giderken flashdiske birkaç formatta video, jpeg, mp3 gibi dosyaları da atıp yanımızda götürmek lazım. Böylece canlı canlı deneme imkanı olur.

mp3 ile gitmiştim ama video aklıma gelmedi. :)) ses kalitesini test ettim .. Buna değinmişken, ses kalitesi o kadarda şaşırtıcı gelmedi bana, hatta ses seviyesini %65 lere çıkardığımda dızırdamalar duydum hoparlörlerden... Hiç hoşuma gitmedi bu Bass Reflex olayı...!!

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Para ödeyip ödememek sorun değil burada benim derdim r-link opsiyon olarak dahi neden türkiyede sunulmuyor? Arka kamera vs. de yok mesela. Opsiyon olarak sunulsun isteyen alır isteyen almaz. 3g de sorun değil bence aylık 30 tl ye internet paketleri mevcut artık.
Elimde clio4 un satis elemanlari icin bastirdigi egitim brosuru var orda r-link in ileride gelecegi yaziyor fakat yil sonu ya da 2013 belirtmiyor. Yani bunun anlami su anda boyle bi altyapi yok ve o altyapi kurulana kadar da gelemeyecek. Geri gorus kamerasi da rlink ile gelecek yaziyor ayrica rlinkte sesli komut var fakat her dilde olmayacak belli dillerde olacak yaziyor ki bu dillerden biri Turkce olmayacaktir bence topki apple in Siri si gibi. Arka cam otomatigi ise lansmanda. Sonra yaziyor. Ve bunlRin hepsi opsiyon olacak . Bu da demekki sonuc olarak turkiyede olacak ama aracin fiyatida en az 2500 lira civari artacak. Ayrica sanirim 2013 tem sonra dynamiqe icon diye yeni bir donanim seviyesi gelecek otomatik cam falan olacak icinde. Katalogda oyle yaziyor.

NYK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğiniz gibi internete girmesi pekde önemli değil... Ancak video izleyebilmek çok önemli.. uzun yokda film izletebilmesi harika olur.. sıkılmayız uzun yolculukta.. hatta internet üzerinden TV izleme imkanı dahi olacaktır.. Şu anda operatörlerin bir çoğu ucuz denebilecek fiyatlara sınırsız internet hizmeti vermekte.. digiturkplay ile maçları bile izleyebilirim yoldayken :)) Harika olurdu gerçekten...

Bu sistem gelse bile hareket halinde çalışmaz. BMW'lerde falan araç hakeret edince tv kapanıyor gerçi bir takım müdahaleler ile bunu iptal edebiliyorlar ama sürüş güvenliği açısından çok tehlikeli. Orta konsolda tv izlerken ben bakmam yolcular bakar diyen olursada bence kendini kandırır mutlaka arada bir göz kayar :D