Clio 4 R-NAV sisteminde video izlenebiliyor mu ?

s0lucan01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Bakın forumda kim ne yazarsa yazsın kim ne derse desin saakınn ama sakınn !!! video izleniyomu izlenebilirmi diye düşünmeyin sakın ben burdan bi arkadaşımız sağolsun bilmeden görmeden bir güncelleme paylaşmış ve demişki bunu böyle böyle kurun o şekilde video izleyebilirsiniz arabamı alalı üç gün oldu kahretsin cahillik ettik bu arkadaşın aklına uydum burdan linki aldım arabaya yükledim sonuç ? 3 gündür aldığım arabamın ekranı kitlendi servise soruyorum komple değişecek diyor !! fiyat 2.600 TL artık çıkma alıcaz onuda 1 aydır araştırıyorum eenn ama enn uygunu 450TL !!! bu arkadaş sağolsun ocağıma incir ağacı diktir kardeşim ben yandım siz yanmayın sakın ama sakın bu arabada video izlenebileceğini düşünmeyin denemeyin istersenizde ben buldum bi adam oda baya tuzlu 300tl ye güncelleme atıyor !! ve adam bir güncellemeyi atmak için bunu yapabilmek içinde saatlerce uğraşıyor ve tamamen professyonel gözünüzü sevim ben yandım siz yanmayın sakın denemeyin

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Bakın forumda kim ne yazarsa yazsın kim ne derse desin saakınn ama sakınn !!! video izleniyomu izlenebilirmi diye düşünmeyin sakın ben burdan bi arkadaşımız sağolsun bilmeden görmeden bir güncelleme paylaşmış ve demişki bunu böyle böyle kurun o şekilde video izleyebilirsiniz arabamı alalı üç gün oldu kahretsin cahillik ettik bu arkadaşın aklına uydum burdan linki aldım arabaya yükledim sonuç ? 3 gündür aldığım arabamın ekranı kitlendi servise soruyorum komple değişecek diyor !! fiyat 2.600 TL artık çıkma alıcaz onuda 1 aydır araştırıyorum eenn ama enn uygunu 450TL !!! bu arkadaş sağolsun ocağıma incir ağacı diktir kardeşim ben yandım siz yanmayın sakın ama sakın bu arabada video izlenebileceğini düşünmeyin denemeyin istersenizde ben buldum bi adam oda baya tuzlu 300tl ye güncelleme atıyor !! ve adam bir güncellemeyi atmak için bunu yapabilmek içinde saatlerce uğraşıyor ve tamamen professyonel gözünüzü sevim ben yandım siz yanmayın sakın denemeyin

Gecmis olsun, yardimci olmak isterim sana,benim aracimda yazilim var, 2 yildirda kullaniyorum allaha sukur hic bir sorun yasamadim.

AdsızceHPn.png

Yardimci olmak isterim

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu forum sayesinde yüzlerce kişi aracına programı yükledi ve sorun yaşamadı, bizzat ben en az 30 kişiye hiç bir ücret almadan programı sorunsuz bir şekilde yükledim, onlarca kişiye belleğe atıp gönderdim ve kimse sorun yaşamadı da bir sen mi sorun yaşadın, daha ilk mesajında karalamaya başlamışsın, ne amaçla geldin ve buraya yazdın bilmiyorum ama gelişin hoş olmadı bilesin ! Dediğin gibi sen cahillik etmişsin ve bunda devam ediyorsun...

JezusCristuS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kimse kimseye zorla birşey yükletmiyor ki. Bence insanların emek vererek paylaştıkları Konuları bu şekilde karalama yapman yanlış arkadaşım.

Not : bende video da oynatıyor. Cihaz da Çalışıyor sıkıntı yok anlayacağın 😉

trakonya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kim la bu? Beceri meselesi kardesim bu , akil meselesi eger o arabadan anlamiyosan almicaksin ellemiceksin sagini solunu yada bir bilene soracaksin ki boyle durumlara dusmeyesin ki kendini boyle kucuk dusurme sagda solda , ben sifir aldigim araca aldigim ilk gun uyguladim da sorun olmadi 2 aydir pasa pasa kullaniyorum.

s0lucan01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle şunu söyleyeyim usb ye bir winrar atmanın beceriyle ne alakası var anlamadım cambazlık mı bu ?

2. si kimin paylaştığı dosya hangi konuda şuan hiç hatırlamıyorum fakat şundan adım gibide eminim doğru bir şekilde yükledim kesinlikle hata yapmadım yalnız yüksek ihtimal yüklediğim dosyada sıkıtnı vardı servisede gittim 40 tanede yer dolaştım kimse yapamadı tamamen sistemi çökmüş geri dönüşümü yok dendi hatta birisiyle fiyatta pazarlığa tutuştum adama sana eski ekrnaımıda vereyim onuda yapar satarsınız dedim adam istemiyor bile lazım olmaz at çöpe gitsin diyor

3. sü selim uğur arkadaşımıza teşekkür ederim hoş görüyle karşıladı ve ben karalama yapmıyorum olan bir şeyi paylaştım sizle sadece sonuçta bu parayı ben kolay kazanmıyorum. ve 2.600TL gibi bi fiyat çekildi buda küçük bi rakam değildir herhalde velasıl kelam sonuç olarak umarım buldum 700TL ye kadar bitane alıcaz artık yapıcak birşeyim kalmadı ama halaa içimde ukte kaldı o makinayı takıcam ve video izleyemicem he daha yaparmıyım yapmam yemez :) bana laf geçiren arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben deniz gelişim hoş olmadı ama umarım birlikteliğimiz hoş ve dolu olur.

Şuda Bir Gerçekki Yiğidi ÖLdür Hakkını Yeme Renault Clio Gerçekten Sağlam bir tek bu sorunum oldu kız gibi araba çokta memnunum allah inşallah hepimize güle güle kullanmayı nasip etsin

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
öncelikle şunu söyleyeyim usb ye bir winrar atmanın beceriyle ne alakası var anlamadım cambazlık mı bu ?
USB ne winrar dosyasını olduğu gibi mi attın ?

Mu6tafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de aynı Skıntıyı Çekıyorum sayın bay Mustafa usta dan benim bir istirhamım Olcak . ya tam anlatımlı bir video yada TeamViewer dan baglantı yapıp hatayı düzeltebilirmi rica etsem acaba ?

Katip29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R nav konusunda usta kullanicisi bizzat baya bir kisiye yardimci oldum demissin. Senden ricam banada yardimci olabilirmisiniz. Bu video oynatma olayinin tam aciklamali anlatimi forumda yok. Varsada cok karismis

kaan41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://m.youtube.com/results?q=mediaskin yükleme&sm=12

Arkadaşlar, linkteki videoda Mustafa USTA'nın mükemmel anlatımıyla Medi@skin kurulumu ve video oynatma konusu var.Emekleri için kendisine tekrar teşekkür ederiz...

Son düzenleme: