Clio 4 Ses Seviyesi Ölçümleri

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayın gmc olay yazmana takılmak değil. 2 haftadır zaten okuyoruz herşeyi. oraya takılmış olsa idik bu konu şuanda konuşulmazdı zaten. herkes her şeyi yazacak tabikide artısı eksisi başından geçenleri körü körüne fanboyluk yapmıyoruz burada diğer insanlar gibi. neyse onu paylaşıyoruz sizin 2 haftadır yaptığınız gibi.

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=89194&p=977216#post977216

5 tane konuda 60 tane mesajınız hep aynı! yani toplasan 15-20 farklı içerik anca çıkar. birde clioların %80 inde sorun var diyorsunuz. siz bilmezsiniz ama biz burada 2012 2013 lerde görülen bu ıslık sesini hep vurguladık. yeni araç alacaklara 2. el düşünenlere bu sorunların olduğunu bahsettik. diğer marka fanboyları gibi sorunsuz araç alın demedik. hatta bununla ilgili videolarıda yayınladık bakın sorunlar budur diye.

ben sizin sorununuzu paylaşmanıza bir şey demiyorum. paylaşım tarzınızı eleştiriyorum.

bu araçların hepsi sorunludur diyorsunuz. hiç bir mesajınızda benim aracım sorunlu çıktı bilirkişi raporu budur demiyorsunuz. hep genele yayıyorsunuz işi.

belki bilmiyor olabilirsiniz öğrenmenin yaşı yoktur ben size anlatayım nasıl derdiinizi anlatmanız gerektiğini;

sorununuzla ilgili bir video çekersiniz. burada konuyu açıp resim video vb. ile bu iddaalarınızı desteklersiniz. hatta benim gibi bir adım ileri gidip kendi db ölçümlerinizi paylaşırsınız benim başıma bu tür bir olay geldi bu şansız olay beni buldu eğer aynı sorunu yaşayanlar varsa şu yolları izleyebilir diye yol gösterirsiniz. mahkeme evraklarınızı savcılık kararlarını eklersiniz buraya bizde size teşekkür ederiz.

neyse konuyu dağıtmanın bir anlamı yok. gereksiz mesajları yönetim silerse sevinirim. hiç değilse sizin sayenizde db ölçümü olarak yeni bir akım başlatmış olacağız :D
üstad siz öyle anladıysanız yapcak bişi yok ben kendi aracım için bilirkişi kurul raporudur,diyorum, hepsi sorunludur u siz eklediniz.sizin aracınızda sorun olmayabilir, biz burda sorunlu olanları tartışıyoruz sorunsuzlar da zaten bi sıkıntı yok üstad,gördünmü herkesin bir faydası vardır.akımına devam et bence,,iyi çalışmalar hayırlı akımlar..

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben olayın olup olmadığı kısmından çok "bilirkişi raporuna" takıldım.Bu şekilde bilirkişi raporu oluyorsa iyi, testin nerede, hangi km ler arasında, hangi yöntemler kullanarak, kanun ve yönetmeliklerin, standartların hangi maddesine göre yapıldığı belirtilmelidir. Ben inşaat mühendisiyim yeri geldiğinde bizde kendi alanımızda bilirkişilik yapıyoruz.Elinizde rapor varsa isimleri kapatıp fotoğrafını buraya eklerseniz samimi olduğunuza herkes inanır. Yoksa bu şekilde amacınız farklı yorumlanır. Bu rapordur denilerek evrak sunulması herzaman iyidir. Aksi takdirde gerçek değilse suç işlenmiş olunur.

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben olayın olup olmadığı kısmından çok "bilirkişi raporuna" takıldım.Bu şekilde bilirkişi raporu oluyorsa iyi, testin nerede, hangi km ler arasında, hangi yöntemler kullanarak, kanun ve yönetmeliklerin, standartların hangi maddesine göre yapıldığı belirtilmelidir. Ben inşaat mühendisiyim yeri geldiğinde bizde kendi alanımızda bilirkişilik yapıyoruz.Elinizde rapor varsa isimleri kapatıp fotoğrafını buraya eklerseniz samimi olduğunuza herkes inanır. Yoksa bu şekilde amacınız farklı yorumlanır. Bu rapordur denilerek evrak sunulması herzaman iyidir. Aksi takdirde gerçek değilse suç işlenmiş olunur.
ewet üstadım düşüncelerinize sonuna kadar katılıyorum,fakat rapor pc de mevcut iken eklentiden raporu yükleyemedik,ne ise onu yazdık.