Clio 4 ses sistemi değişimi

MURAT YOLCU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim sizinle iletişime geçecegim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagaj ufacık kalmış, bu da clionun küçüklüğünden :) ama sistem güzel bir de bu tip markaların yazılarını yapıştırarak hırsızlara davetiye çıkartmak istemiyorum :) iyi günlerde kullanın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MURAT YOLCU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında doğru söylüyosunuzz :)marka vermemek gerek irfan bey

ersgün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Er.tansel bey bagaj cok ufak kaldığı söylenemez çünkü bas 20 cm çapında ama performansı son derece yeterli daha büyük çapta basslar kullanmak ıstemedım.Cünkü ben bunu kendı zevkım ıcın yaptım dışarıdan abartılı duyulmuyor. Çıkan sese göre bası goren sadece şaşırıyor e arabada zaten ufak malum ha bagajı tam olarak kullanma ıhtıyacım olursa sökmek çok basit :) hırsızlara karşı ise Allah Korusun diyorum...

MURAT YOLCU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bize yetmiyor bagaj e çoluk cocuk olunca sığmıyor eşyalar siz tek kişiniz sanırım o yüzden yetiyodur muhtelemen ıleride aile kurunca yetmiyebilir :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Er.tansel bey bagaj cok ufak kaldığı söylenemez çünkü bas 20 cm çapında ama performansı son derece yeterli daha büyük çapta basslar kullanmak ıstemedım.Cünkü ben bunu kendı zevkım ıcın yaptım dışarıdan abartılı duyulmuyor. Çıkan sese göre bası goren sadece şaşırıyor e arabada zaten ufak malum ha bagajı tam olarak kullanma ıhtıyacım olursa sökmek çok basit :) hırsızlara karşı ise Allah Korusun diyorum...

Bendeki Arac fluence olunca digerleri küçük geliyor :) sadece akşamları aracı park ettikten sonra bagajı mümkün mertebe açmamaya çalışıyorum. Malum Bağcılar'da oturunca herseye hazırlıklı olmak gerekiyor :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kill_them_all

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
toplam maliyet ne kadar oldu

ersgün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bize yetmiyor bagaj e çoluk cocuk olunca sığmıyor eşyalar siz tek kişiniz sanırım o yüzden yetiyodur muhtelemen ıleride aile kurunca yetmiyebilir :)
Haklısınız Murat bey aslında 2 kişiyiz ama yetmeyebılıyor 2 sene sonra değiştirmeyi düşünüyorum bu sebeple. Yazılarıda aslında sökmek sanırım doğru olucak :)