Clio 4 ses sistemi değişimi

MURAT YOLCU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ses sisteminden arakadaşım yaptı onda denedik çok iyi bir sonuç aldık şimdi benim arabaya kuracagız ne dersiniz bu markalar iyi mi iyi günler
Kardeşim merhaba

kemal acar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim merhaba murat yolcu ben şifremi kaybettim farklı adla actımhehe

kemal acar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
irfancım tanıdın mı

fatihg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul Avrupa yakasında bu veya benzer kalitede ses alabileceğim bir sistemi yaptırabileceğim bir yer var mı güvenilir tavsiye edebileceğiniz?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul Avrupa yakasında bu veya benzer kalitede ses alabileceğim bir sistemi yaptırabileceğim bir yer var mı güvenilir tavsiye edebileceğiniz?

Şayet bana soruyorsanız benim ustam Anadolu yakasında. Bana da oldukça uzak ama işçilik konusunda ciddi takıntılarım var ve tavsiye üzerine gitmiştim ki hala en ufak bir sıkıntım olduğunda kimseye elletmem aracımı kendisine götürürüm. Sagolsun tüm plastik aksamı tornavidasiz sokmustu hiç bir yerde iz ve kablo kalıntısı yok. Yer tarifi isterseniz özelden mesaj gönderin adresi veririm.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

fatihg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@er.tansel teşekkürler.

İşçiliğine ve ses sistemin kalitesine o kadar güveniyorsanız haftasonu Anadoluya'da geçebilirim. Zaten boğaza yakın yerde maslak civarındayım.
İstediğim bangır bangır sesle ortalığı inletmek değil, gerçekten kaliteli ve tatmin edici ses seviyesine ulaşıp araçta yolculuk esnasında keyif alarak müzik dinlemek. Subwoofer ve anfisiz de yapanlar var sanıyorum ama biraz bass seviyorum subwoofer+anfi olmazsa olmaz gibi görünüyor bu durumda. Bagaj ihtiyacı olduğunda sökülebiliyorlar ama bildiğim kadarıyla.
Yaklaşık fiyat bilginiz var mı peki?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@er.tansel teşekkürler.

İşçiliğine ve ses sistemin kalitesine o kadar güveniyorsanız haftasonu Anadoluya'da geçebilirim. Zaten boğaza yakın yerde maslak civarındayım.
İstediğim bangır bangır sesle ortalığı inletmek değil, gerçekten kaliteli ve tatmin edici ses seviyesine ulaşıp araçta yolculuk esnasında keyif alarak müzik dinlemek. Subwoofer ve anfisiz de yapanlar var sanıyorum ama biraz bass seviyorum subwoofer+anfi olmazsa olmaz gibi görünüyor bu durumda. Bagaj ihtiyacı olduğunda sökülebiliyorlar ama bildiğim kadarıyla.
Yaklaşık fiyat bilginiz var mı peki?

Benim Arac 2.200 tuttu.
Bir tane bass
Bir tane amfi
4 adet mid ( on ve arka kapilar icin )
2 adet tweeter ( on göğüsteki yere )
Güçleri nedir çok iyi bilmiyorum ama yanlış olmasın caidence marka diye hatırlıyorum.

Ben bu sistemi yaptırırken sizin de dediğiniz gibi ortalığı inletmek değil adam akıllı kaliteli ses almak icin yaptırdım. Benim araç koy kasa en dandik teyp var. Ses 33 kademeye kadar çıkıyor [emoji85] sistem bağlandıktan sonra 20 ye çıkmadım daha. 10-16 seviyesi fazlası ile is görüyor.

Bas sökülebiliyor. Vidalı kablo giriş yerleri iki adet zaten artı ve eksi onları da vidaları gevşeterek kabloları çıkartıp bası dikebilirsiniz bagaj ihtiyacına göre. Ayrıca basa gelen kabloyu biraz uzun bırakıyor ve bagaja sabitlemiyor. Yer değişimi vs gerekir diye. Benim bass etrafı araba halıları gibi tüylü her tarafı. Halı gibi bir kaplaması var. Ben onun icin çift taraflı cirt bant yaptırıp bagaj Halis'i ile bass arasına yapıştırdım. Bir nevi sabit gibi oldu oynamiyor yerinden. Zaten 18 kilo falan öylece bıraksanız da kolay oynamiyor yerinden.

Ben gitmeden önce fiyat almıştım ortalama bir sistem 1600 lira demişti bana ama gidince istediğim sesi anlattım 2200 luk tesisat oluştu.

Benim arabada motordan yakıttan önce müzik gelir. Omunda keyfini alamayacaksam bir anlamı yok diyerek yaptırdım ve özellikle işçilik konusunda çok memnun kaldım. Hani o işçilik icin fazladan 200 lira daha isteseydi verilirdi, hakkıydı.

Siz gittiğinizde biraz muhabbet edin kendisi çocukluktan bu işi yapıyor ne demek istediğimi anlarsınız.

Hayırlı olsun şimdiden.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com