Clio 4 Siyah jant hakkında..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim hayırlı olsun aracın çok güzel maşallah. ben İstanbuldayım şuan bu uygulamayı hangi serviste yaptırdığını öğrenebilr miyim bende boyatmayı kafaya koydum ancak böyle güzel yapabilecek bir yer arıyorum ve acaba bizim jantlarıda boyarlar mı

Sevgili volkan kardeşimiz :) Öncelikle yazdığın konuların başlıkları ile birlikte tarihlerine bakmanda fayda var konu 2013 yılına ait. İkinci şeyde yazdığın kişilerin yaşı yazıyorsa ve görmemiş olabileceğini varsayarak daha dikkatli olmanı müsteri olarak rica ederim. :eyv

volkitolki85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kusura bakmayın acemiyim bu işlerde daha dikkatli oluruz

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plasti dipi kullanırken 1 kat mı uyguluyoruz çok kat mı?

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plasti dipi kullanırken 1 kat mı uyguluyoruz çok kat mı?

Ben de 15 dakika önceye kadar boya kaplama videoları izliyordum, konu denk geldi.:)
Uygulanan yere göre 2-3 kat oluyor hocam. İlk ince bir kat vuruyorlar 10-15 dakika bekliyorlar, sonra 2. kat vuruyorlar yarım saat sonra falan son şeklini alıyor. Sprey gezdirilerek sıkılıyor bilek hareketi ile.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de 15 dakika önceye kadar boya kaplama videoları izliyordum, konu denk geldi.:)
Uygulanan yere göre 2-3 kat oluyor hocam. İlk ince bir kat vuruyorlar 10-15 dakika bekliyorlar, sonra 2. kat vuruyorlar yarım saat sonra falan son şeklini alıyor. Sprey gezdirilerek sıkılıyor bilek hareketi ile.

Ben plasti 5 6 kat attim yaklasik 7 ay sonra koselerden atmaya basladi. Bi daha tovbe boya isine :)

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben plasti 5 6 kat attim yaklasik 7 ay sonra koselerden atmaya basladi. Bi daha tovbe boya isine :)

Çok kat atmak daha sağlam yapmaz malesef. Bunlar öyle çok aman aman dayanıklı boyalar değil, zamanla tutunma özelliklerini kaybediyorlar. Tekrar boyamak gerekebiliyor, kalıcı değiller hiçbir zaman.:)