Clio 4 Siyah jant hakkında..

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 numara 6 yıldız (5 az gelir) Maşallah abi :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
EsteğfurAllah Abi ne demek bende öylesine yazdım

Siyah jantın heyacını bir başka olur trafikte çook ilgi çekiyor :)

Nazardan korkarım, allahım o yüzden bana verdiğinin on mislini herkese versin diyorum her zaman...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

SarpTuncer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer boyatma 250 liraysa plasti dip uygulaması daha uygun bence. istanbulda bir yer uyguluyor jantları 300 liraya kaplıyorlar 2 yıl boyunca garanti veriyorlar 2 yıl içinde bir yırtma yada sıyırma yaparsanız gidiyorsunuz tamirini yapıyorlar. birde şöyle birşey var plasti dip folyo olduğu için istediğiniz zaman sökebilirsiniz boya gibi geri dönüşsüz bir yol değil 50 lira için değer bence bu farklar

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Mantıklı bir uygulama ileride değişiklik düşünenler için, fiyat konusuda ekonomik..

mert25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu uygulamanın aynısından bende yapmak istiyorum. Benim aracım touch modeli olduğu için aynı jantlardan alıp siyaha boyatmayı düşünüyorum tıpkı sizler gibi. İstanbulda bu uygulamayı yapabileceğim bir yer varmı ? Bu arada sizce mavi clio'ya yakışırmı ?

hayrano

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaslar Kirmizi 1.5 dci 90 bg clio ile araniza katiliyorum aracimda ayrica R-link ve geri gorus kamerasida mevcut. Jantlarim stok orjinal renk once ki sayfalarda jantlarini boyatan 2 arkadas oldugunu ogrendim. Ankara da oturuyorum. Bende siyaha boyatmak istiyorum ama orjinal takintim oldugu icin orjinali gibi olsun istiyorum nereden yaptirabilirim. Islemler hakkinda Ayrintili bilgi verebilirseniz cok memnun olurum.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaslar Kirmizi 1.5 dci 90 bg clio ile araniza katiliyorum aracimda ayrica R-link ve geri gorus kamerasida mevcut. Jantlarim stok orjinal renk once ki sayfalarda jantlarini boyatan 2 arkadas oldugunu ogrendim. Ankara da oturuyorum. Bende siyaha boyatmak istiyorum ama orjinal takintim oldugu icin orjinali gibi olsun istiyorum nereden yaptirabilirim. Islemler hakkinda Ayrintili bilgi verebilirseniz cok memnun olurum.

Forum Kurallarımız Geregi ; Öncelikle üye tanıtımları bölümünden kendinizi ve arcınızı tanıtan kısa bir konu açarsanız daha detaylı yardımcı oluncaktır sıze ...

Tesekkurler :eyv

hayrano

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu islemi Ankara'da yaptirabilecegimiz bir yer varmi? Yada en azindan yaptiran arkadaslar veyahut tecrubeli arkadaslar boyama surecini tam anlamiyla anlatabilirler mi bizde yaptirmak istedigimiz yere anlatsak aynilarini?

volkitolki85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet buradaki yetkili reno servisi arkadaşım..
kardeşim hayırlı olsun aracın çok güzel maşallah. ben İstanbuldayım şuan bu uygulamayı hangi serviste yaptırdığını öğrenebilr miyim bende boyatmayı kafaya koydum ancak böyle güzel yapabilecek bir yer arıyorum ve acaba bizim jantlarıda boyarlar mı