Clio 4 Siyah jant hakkında..

ygd58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim..hocam bizim boya işi 2 aşamalı önce boyanacak kısma astar atıldı ,bir gün astarın kuruması beklendikten sonra boya işlemi uygulandı.boya piano black.yıkatmama sebebimde birazcık benim hüsnü kuruntum,ama boya ustamda 2-3 gün yıkamasan fena olmaz dedi.5 yılda garanti verdi boya atmasına karşılık.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Teşekkür ederim..hocam bizim boya işi 2 aşamalı önce boyanacak kısma astar atıldı ,bir gün astarın kuruması beklendikten sonra boya işlemi uygulandı.boya piano black.yıkatmama sebebimde birazcık benim hüsnü kuruntum,ama boya ustamda 2-3 gün yıkamasan fena olmaz dedi.5 yılda garanti verdi boya atmasına karşılık.

Teşekkürler açıklamaların için, bizim işlem yarın sabah başlıyor arkadaşım cumartesi öğlen teslim edeceğim dedi. Bana anlattığı kadar yapılacak işlemler olarak jantlar önce zimparalanacakmış, sonra astar ve gene zimpara ardından bantlama ve fırında boyama son aşamada cila olayı yapılacakmış. Allah kısmet eder ise istediğim gibi orjinal olur. Yıkatma konusunda belli bir süre yıkamada yakından tazzikli su tuturmayacaksın dedi.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Arabanın jantlarının boya işlemi başladı, yarın akşam teslim edecekler, bende sizlerle paylaşacağım. Allah kısmet ederse gönlümüze göre olur..

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın jantlarının boya işlemi başladı, yarın akşam teslim edecekler, bende sizlerle paylaşacağım. Allah kısmet ederse gönlümüze göre olur..

haydi hayırlısı merakla bekliyoruz.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
img0863dx.jpg
Jantların şablonu yapıldı, 60 derece de fırın boya yapılmak üzere bekliyor, clio 4 de askıda yeni jantlarını bekliyor.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirlisi olsun bende merakla bekliyorum abi boya yapilan yer sanirim bir renault sevisi dogrumudur..

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aykut abi davasına inandı inşallah istediği gibi olur sonucları bekliyorum bende merakla .

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de en sevdiğim Clio 4 jantı o siyah olan model... Güzel olmuş, hayırlı olsun...

Gunmetal'leri görünce acaba benim Megane'ımın orijinal jantlarını gunmetal yaptırsam yakışır mı diye düşünmeye başladım... :)
Sprayini buldum 58 TL imiş... http://store.plasti-dip.com/index.php?route=product/product&path=59_140&product_id=147
Uygulama videosu da şu... http://www.youtube.com/watch?v=Y2AICUKjeHA&feature=player_embedded
kendim bile yaparım... :)

Ya da şunu alıp http://www.sahibinden.com/ilan/yede...megane-iii__muzaffer-ticaret-105473066/detay/ 17" jant+lastik takımı mı yapsam?

Son düzenleme:

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de en sevdiğim Clio 4 jantı o siyah olan model... Güzel olmuş, hayırlı olsun...

Gunmetal'leri görünce acaba benim Megane'ımın orijinal jantlarını gunmetal yaptırsam yakışır mı diye düşünmeye başladım... :)
Sprayini buldum 58 TL imiş... Plasti Dip Spray 400 Ml Gun Metal
Uygulama videosu da şu... Gun metal plasti dip with preval - YouTube
kendim bile yaparım... :)

Ya da şunu alıp üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 800 TL Mağazadan satılık sıfır - 105473066 17" jant+lastik takımı mı yapsam?
linkteki jantlar çok güzelmiş bence çok hoşuma gitti :bravo