Clio 4 Siyah jant hakkında..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Clio'da siyah jantları bulacağım diye gezmediğim bayi kalmadı.

Jantlar parlak siyah, kenar çerçeveleri cizgileri olan bir gri.

Ben daha önce jantlarımı boyatmıştım çok memnun kalmıştım. Koyu füme yapmıştım sizin araçta'da güzel olabilir ama kapıdaki çıtalar arka plakalığın etrafı piano black olduğundan ben olsam siyah yaptırırdım.

Örnek olması açısından jantlarını boyattığım aracımın resmi aşağıda.

539589_10150967491579160_1524538440_n_zpsb433f443.jpg
Paylaşım ve önerileriniz için teşekkürler, renk konusunda önümüzde bir hafta gibi bir süre var son kararı artık o zaman kadar vereceğiz. Resimdeki arabanızın jantlatlarını boyatırken uygulanan yöntem ve boyalı jantların bakımı konusunda görüşlerinizi de aktarırsanız, sevinirim.

ygd58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende boyatıyorum...Orijinal renk olan parlak siyah renge,benim jantlar çarşambaya hazır olcak..en geç perşembeye fotolarını çeker koyarım buraya..kesinlikle orijinal yan çitaların siyahıyla aynı renk olmalı ki bir bütünlük sağlasın..başka renge girme..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Arkadaşlar bende boyatıyorum...Orijinal renk olan parlak siyah renge,benim jantlar çarşambaya hazır olcak..en geç perşembeye fotolarını çeker koyarım buraya..kesinlikle orijinal yan çitaların siyahıyla aynı renk olmalı ki bir bütünlük sağlasın..başka renge girme..

Hayırlı olsun şimdiden, bu habere sevindim, kullanılan malzeme ve yapım aşamasını bizlerle paylaşırsanız çok iyi olacak benim içinde fikir sahibi olacağım..

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kimse beyaz renk düşünmemiş benim aklımdaki tek renk en kısa zamanda beyaz yapıcam yada beyaz jant takıcam

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya konusunda astar boya ve sedefli vernik atmistik biz cok guzel parliyordu donerken cok dikkat cekiyordu..

Bakimida guzedi haftada 2 kere arabami yikatiyorum oyuzden pek kirli kalmiyordu.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Boya konusunda astar boya ve sedefli vernik atmistik biz cok guzel parliyordu donerken cok dikkat cekiyordu..

Bakimida guzedi haftada 2 kere arabami yikatiyorum oyuzden pek kirli kalmiyordu.

Önerilerinizi boyacı arkadaşıma ileteceğim teşekkürler. Ayrıca arkadaşıma jantların orjinali gösterme fırsatım oldu, piyano boya olduğunu söyledi buna göre malzemeyi alacak ve yapacak, bakalım inşallah istediğimiz gibi olur.. Allah kısmet eder ise..

Son düzenleme:

ygd58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
l99rm.jpg
l99sr.jpg

ygd58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jantları boyattım aracada taktırmaktayım..şöle bi kaç gün geçsin güzelce aracı yıkattıktan sonra araçla beraber resimleride eklicemm..Piyano black siyaha boyamış usta..vernik vs atmamış..daha fazla beklemek istemediğimden böylece aldım çıktımm:)maliyet 200 tl olduu:))

ygd58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıkatmadan bi tane ekliyim bariii:)))3-5 gün böyle kirli gezicemde:)
l9cl9.jpg

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Süper olmuşlar, güle, güle kullan. Darısı benim başıma Allah kısmet ederse yarın sabah başlıyoruz. Bana biraz boya evrelerinden söz edebilirmisin. Birde yıkatmama nedenin yeni boya olmasından dolayı mı? kullanılan mazlemeleri de sıralayabilirsen çok minnettar kalacağım.