Clio 4 teyp sorunu

Mahsun Yıldız

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 an önce aldığım aracın teyibi arızalı nasıl mı.

Usb'ye 150 tane şarkı atıyorum 50 tane gösteriyor. 10 tane atıyorum hiç göstermiyor işin daniskasıda şurda başlıyor.
İlk servise gittim yok bilgisayar yok bugün nasıl bakalım bu teyibe dercesine yolladır. hepsini şikayet ettim.
2. gittim olur mu öyle şey teyip de sorun yok bilgisayar takmadan söylüyorlar bunları sen şarkıları mp4 yap öyle çalıyor dediler. biliyorsunuz format factory programıyla 15dk bütün şarkıları mp4 yaptım 1 tane çalıştırmadı.

bu clio'ların teyibi hangi tür çalıyor mp3 mp4 mp5 anlayamadım bilen birisi illaki vardır diyorum yok ama.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
MP3 çalıyor, usb belleğe dosyalar halinde bir sürü parça attım sıkıntısız çalıyor...

Mahsun Yıldız

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam usb markanızı öğrenebilirmiyim acaba. bi türlü yapamadılar bu sorunu. bir de garantili araç olacak sözde.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Samsung olması lazım,4 gb lık bir bellek...

Mahsun Yıldız

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ufak bir sorun görünebilir ama gerçekten çok can sıkıcı alacağım gün içinde tekrar deneyeceğim.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslinda 50x3 150 müzik eder her sirada 3 tane var ilk zamanlar bende anlayamamistim usbnizi bi format atin toshiba marka deneyin warsa norma mp3atin mp4 atmayim

drury

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,

Parça isimlerinde türkçe karakter, ingilizce karakter vb uygulamalarda etkileyebiliyor.
İngilizce de "ğ" yok mesela, parça isimlerinde bunu "g" olarak yeniden adlandırdığınızda daha önce görünmeyen mp3 dosyası listede görünmeye başlıyor.

Mahsun Yıldız

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar olmuyor 10 tane usb denedim olmuyorr

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Flash disk i komple silin bilgisayara takıp silme işlemini yapın daha sonra klasör klasör atmayı deneyin 20 şarkı bi klasöre 30 şarkı bi klasöre o şekilde deneyin. Bende sorun yok liste o kadar uzun ki istediğim şarkıyı ararken sıkılıyorum diyebilirim :)

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende kingston var 4 gb ve klasör klasör ayırdım mp3leri, klasör klasör geze geze çalıyorum hiç sıkıntı yok :)