Clio 4 teyp sorunu

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
USB'yi biçimlendirin öle deneyin eğer yine olmazsa farklı bir yeni format atılmış bir bilgisayardan deneyin.
Onlarda olmazsa sorun teybde

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana sanki teyp ile alakalı değil de USB ile alakalı gibi geldi. Yani USB'i okumasa hiç şarkı göstermez bence USB'i Varsayılan Formatta Biçimlendirin. Eğer yine aynı sorunu yaparsa farklı bir USB deneyin derim.

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar adam diyoki 10 tane denedim olmuyor
bende kinston var
içerisinde türkçe karakterden tutunda her dil var
dil seçiminde herdil var desteklememe gibi bi olasilik bence saçma bende bigasoft total video converter var bunda en yüksek kalitede mp3 yapip kullaniyorum mb büyük oluyo ama en ince ayrintisina kadar şarkilari hissediyorum

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde samsung 8 gb var hepsini görüyor.şarkı isimleri değilde teyp formatında sıkıntı var sanırsam

Mahsun Yıldız

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet teyipte sorun var yalnız hiç bir servis ilgilenmiyor 2-3 gün sonra gideceğim ilgilendirmedikleri taktirde gerekli tüm birimlere şikayet edeceğim. bana yakın olan 3 tane servis var hiç biri yapmıyor!!!

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
16 gb lık tırnak büyüklüğünde markasını bile bilmediğim bir usb kullanıyorum , sıkıntı yok.Sıkıntı büyük olasılıkla r-nav da , Mais'e şikayet edin servisi , bakın nasıl ilgileniyorlar.

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim usb içinde resim, video, farklı format ne ararsan var. Sadece mp3 leri çalıyo, kendi otomatik tanıyo. O kadar usb denediyseniz teypte bir şey var bence..