Clio 4 Touch ta olmayan ECO Mod

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün servisi aradım, ECO Modu için tesisat olsa bile tuş yardımı ile modun aktif hale gelmediğini söylediler. Herhangi bir şekilde mod çalışmıyormuş.

LionPiece

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu hafta İnanlara götürücem aracımı birde ben sorayım bakalım ne dicekler.

erdaluyanik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model 1.2 motor 75 beygir benzinli joy aracım var ama eco tuşu yok, bugün servise gittim eco tuş olayını test için teknisyen arkadaşa durumu anlattım, yanda bulunan dacianın tuşunu sökerek benim aracın paneline taktı ve sonuç ekranda eco ışığı yandı tekrar bastı eco ışığı söndü, eco tuşunun fiyatını sorunca 95 tl dediler

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model 1.2 motor 75 beygir benzinli joy aracım var ama eco tuşu yok, bugün servise gittim eco tuş olayını test için teknisyen arkadaşa durumu anlattım, yanda bulunan dacianın tuşunu sökerek benim aracın paneline taktı ve sonuç ekranda eco ışığı yandı tekrar bastı eco ışığı söndü, eco tuşunun fiyatını sorunca 95 tl dediler

Erdal kardeşim eco lambasının yanması çalışıyor anlamınamı geliyor,ne dediler,birde fiyatta yanlışın olmasın ben üç servise sordum 225 tl fiyat verdiler sadece yedek parca satan bir sitede 175 tl cıkmacılara sorduğumdada 150 tl den aşağıya satmıyorlar

erdaluyanik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eco ışığı yanınca arabanın çekişinde hissedilir bi düşüş oldu bu da demek oluyor ki eco işini yapıyor hatta uzun yolda test ettim yol bilgisayarında şehir içi ekosuz 100 km de 9 litre yazarken ekoyu açınca 100 km de 8 litre gösterdi

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eco ışığı yanınca arabanın çekişinde hissedilir bi düşüş oldu bu da demek oluyor ki eco işini yapıyor hatta uzun yolda test ettim yol bilgisayarında şehir içi ekosuz 100 km de 9 litre yazarken ekoyu açınca 100 km de 8 litre gösterdi
Bende touch 1,5 90beygir var eco takınca ışıkları yandı fakat performan hiç değişmedi

erdaluyanik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 90 beygir diyorsun yüzde 10 insen 81 beygir yapar o yüzden hissetmemişindirr

O.YİLMAZKAYA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2015 icon 90 hp edc şanzıman var eco açtığımda ortalama 70 hp gibi bir güce düşüyor demişti servisteki arkadaşlar ve performans farkını bariz şekilde görüyorum o yüzden eco açmadan gidiyorum .

gokhanclio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar peki bu yeni kasa 2017 makyajlılar da da oluyor mu ve araca bir zararı var mı bu tuşun