Clio 4 Touch ta olmayan ECO Mod

aykutckzn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinde eco tuşu olan varsa satin almak istiyorum

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar ECHO tuşunun yerinde 3 kablo var ise ve tuş takıldığında özellik eklenmiş oluyor veya olmuyor ( echo lambasının yanıp yanmadığı ) diye test etmenin düğmeyi almadanda bir yöntemi kablo uçlarını değidirmekten geçerki 3. kablo ( genelde siyah şase olur ama yinede ohm metre ile kontrol ediniz) bir tanesi dediğim gibi genelde siyah olur o şase kablosunun orada olmasının sebebide düğmedeki lambanın yanması içindir diğer iki kabloyu birbirine değidirerek gösterge panelindeki lambanın yanıp yanmadığını kontrol edebilirsiniz.

mrtmrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinde Eco Tuşu olan varmı arkadaşlar, eğer var ise lütfen iletişime geçelim.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok da ozenmeyin eco modun araci hantallastirmaktan vaska bir ise yaradigini goremedim hala.ayrica eco mod acikken start yapinca rolanti anlik sapitiyor you tube da videosu vardi.clio 4 start sorunu diye.

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 2015 clio spor tourer 1.5 dci joy pakete taktım ışık yanmıyor ama devreye giriyor gidiş ve gaz pedalından hissediliyor sadece onu da takmadım içi deri direksiyon simidi piano blackhavalandırma çerçeveleri deri vites topuzu r nav navigasyonu dahil komple joy dan icon a çevirdim

Hocam piano black havalandırmayı nereden buldunuz bendede joy var internetten bayagı bi baktım ama bulamadım genelde krom aksesuarlar var

Gorkemclio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eco Mod tusu olan Bos olan sokette Siyah - mavi - beyaz kablolar var
Siz hangileri kisa devre yaptınız 1.2 joy 75bg modelde ise yarıyor mu kafam cok karıştı her kafadan bi ses çıkmış resmen..

mrtmrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
An itibariyle bir kaç çıkmacıdan (Ankara Yıldız sanayii) fiyat aldım. iki kişiden de aldığım fiyat 150... Bu rakam çoğuma gitti, yani bu 150 lirayı amorti etmesi baya sürer. ki tasarruf ettirmiyor diyenlerde var. Ama hala bu tuştan alıpta kullanmayan memnun kalmayan, yada fazla olan varsa talibim.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
söyledim yine söyleyeyim benim araç 90 lık ben kullanmıyorum bile. araç 90 lık değil ise kesinlikle ihtiyacınız yok. hatta zarar bile denebilir. 90 lık ise orjinalde varsa şehir içinde işe yarar uzun ve rampa yollarda fark etmez. bu sebeple aracında eco tuşu olmayanlar olsun diye boşa çaba göstermeyin hele ki masraf hiç etmeyin derim ben. saygılar...

jukkar35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eco mod tuşu nerden alabiliriz İzmir için soruyorum.