Clio 4 ufak dokunuşlar :)

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantları çakma 17 0 lastiklerle aynı fiyattı ben tercihimi orjinal jant traş lastikten yana kullandım.
Lastik arayışına geçtim tanesi ortalama bi lastik 400-500 den başlıyor biraz pahalı ama yapacak bir şey yok hayatımız 4 lastiğe bağlı kaliteli almam gerek.

midrange cadence 16 cm ön taraf arkalara 13 cm kapı içlerinde var ben görüntü kirlilliğini sevmem, ses ise 25e kadar çok net çıkıyor. Basslı şarkı değilse sanat müzikleri falan 27ye kadar sonra bozuluyo ses
araç içi resimlerini de yüklemeye çalışacağım

Hocam bende de 205 45 17 var. ön iki lastiği yeni aldım milestone 205/45R17 tanesi 275 TL gittigidiyorda haberin olsun.

Benim jantlarda bunlar, Aracı 2. el almıştım, fabrika çıkışlı opsiyon jantı. Ben de 17 inç sevmediğimden dolayı orijinal 16 icon jantlarıyla takas düşünüyorum.

odZdpq.jpg

turkozsercan89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende de 205 45 17 var. ön iki lastiği yeni aldım milestone 205/45R17 tanesi 275 TL gittigidiyorda haberin olsun.

Benim jantlarda bunlar, Aracı 2. el almıştım, fabrika çıkışlı opsiyon jantı. Ben de 17 inç sevmediğimden dolayı orijinal 16 icon jantlarıyla takas düşünüyorum.

odZdpq.jpg

Jantlarınız kırmızı detaylı olmasaydı eğer ben takas dusunebilirdim sizinle.
Bende ikinci el aldım . lastikleri benden 10 bin km once değişti continantel. Lastikler çok iyi olduğu içinde kıyamıyorum henüz :)

Ama arkadaş jantcıya satmış anladığım kadarıyla icon jant ve lastiklerini. Ve jant lastikçilerde bolca mevcut icon jant lastikleri.

bearat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

odZdpq.jpg

Lastik performansından memnun musun ustacım bayırda patinaj çekme ani fren kaydırma vs. mevcut mu ?
Jantlarla ben takas yaptım, 1 ay önce görüşebilseydik takas yapardık kısmet değilmiş :) janttaki kırmızı detaylar arabaya uyum sağlamış ben kendi fikrimce değiştirme derim ama zevkler tartışılmaz

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik performansından memnun musun ustacım bayırda patinaj çekme ani fren kaydırma vs. mevcut mu ?
Jantlarla ben takas yaptım, 1 ay önce görüşebilseydik takas yapardık kısmet değilmiş :) janttaki kırmızı detaylar arabaya uyum sağlamış ben kendi fikrimce değiştirme derim ama zevkler tartışılmaz

O dediklerini yaşamadım görünüm olarak mükemmel zaten hocam, araç ve özellikle jantlar çok ilgi çekiyor, ben konfordan kestiği için takas düşündüm.

bearat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O dediklerini yaşamadım görünüm olarak mükemmel zaten hocam, araç ve özellikle jantlar çok ilgi çekiyor, ben konfordan kestiği için takas düşündüm.

16 ile arasında tabibi konfor biraz farkettiriyor ama görüntüden taviz vermen gerek usta :)