Clio 4 Uzun Led Ampül

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracımın uzunlarına led taktırmak istiyorum,geçmiş konuya baktım ve o zaman paylaşılan konudaki led maalesef artık aliexpressde satılmıyor.Bende aliexpressden almak için h1 led beğendim fakat şekilden dolayı bazı h1 led ampuller yuvaya oturmuyormuş.Acaba linkdeki ürün yuvaya otururmu? h1 led sonuncu fotoğtafda.

Link: https://tr.aliexpress.com/item/TCX-...sc&btsid=35d35bb7-f2ab-4a71-8142-9115931ea61b

merttok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hayırlı akşamlar led ampullerini oto aksesuarcılardan temin edebilirsin ancak çoğu oturmuyor arkadaşımın arabasına zorbela uyguladık internetten almanı pek önermiyorum bu yüzden bizim farlarımızın uzunları önde değilde yanda durduğundan dolayı ledlerin motorları yüzünden kapak kapanmayabiliyor biraz araştırın derim iyi forumlar

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hayırlı akşamlar led ampullerini oto aksesuarcılardan temin edebilirsin ancak çoğu oturmuyor arkadaşımın arabasına zorbela uyguladık internetten almanı pek önermiyorum bu yüzden bizim farlarımızın uzunları önde değilde yanda durduğundan dolayı ledlerin motorları yüzünden kapak kapanmayabiliyor biraz araştırın derim iyi forumlar

Öğrenci olduğumdan maalesef türkiyedeki fiyatlar beni aşıyor,o yüzden kendime 30 dolar sınırı koydum.Kapak için başka çözüm bulunamaz mı ?

merttok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani bazı markalar yanında kapak gibi birşey veriyor ancak uyum sağlaması baya zor oluyor far yapımız çok ters bu ledler için dediğim gibi enazından bi aksesuarcıdan deneme sansınız olursa nedemek istediğimi daha iyi anlarsınız yardımcı olabiliceğim birşey olursa ne mutlu bana

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim uzunlarda da led var. Cuk diye oturdu.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta ben zaten senin konuya bakmıştım ama artık o led satılmıyor,bende en çok satılan alternatiflere baktım.Senin çinden almamı tavsiye edebileceğin bir led var mı,yada resimdeki led sığar mı ?http://i.hizliresim.com/jXG1VD.jpg

Sıkıntı yaratmaz olur gibi gözüküyor. Ancak cinden alırken dikkatli olunması gerekiyor. Bu ürünlerde 100 üründen 65inde araç arıza ışığı yakıyor. Şu an senin için önemli olan boyutu değil arıza ışığı yakıp yapmaması hakkında bilgi edinmen.

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Butceyi biraz daha yukseltip soyle bir sey almak daha mantikli olur,sizinkine oldukca benziyor.Ama bununda led kismi biraz kisa gibi geldi,bu sorun teskil etmez dimi ?

http://s.aliexpress.com/JNFviiue