Clio 4 Uzun Led Ampül

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
iyi hoş diyorsun da, led kısa far ve uzun far ampullerini yada T10 park ampullerini gelişi güzel montaj yapamıyoruz. Malum led teknolojisi gereğince bu tarz ampuller paralel bağlı devrelerde çalışır. Ayrıca biraz araştırdım ve bu tarz uygulamalarda kapı açıkken led ampullerin yanmadığını veya ampulü döndürüp taktığınız zaman tepe açık konumda iken ampulün yanmadığını söyleyen arkadaşlar var. ben de o sebeple sordum acaba bu tarz bir durum söz konusu oldu mu diye...

Ayrıca o şeffaf parçayı nasıl çıkardığınızı tarif edebilirseniz çok faydalı olur...

Uzun ve kisa led ampullerde driver bulunuyor ve halojen ampullerin yuvalarına takınca bu led ampuller direkt çalışıyor. T10 yada W5W ampuller ise böyle bir durum yok. Ben soketlerine taktim ve normal ampul nasıl çalıştıysa bu da çalıştı zira bu ampuller 5v ile çalışma prensibine göre yapılmış. Sorun yok... kapi acilinca devre kapanıyor ve ampul yanıyor vs... hepsi bu...

Ic aydınlatma camını cikarmak icin 20dk ugrastim. Sağından solundan kanirtmak gerekiyor. Hepsi bu... ama uğraştırıyor ne yazik ki...

tunahanatahan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız kaç model bende 2014 touch var bende ledlemek istiyorum

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben inwellsin kullandım çok rahat sığdı. Hem uzun hem kısalara taktım süper oldu

jordan23ev

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de ki 2013 joy. Biraz el yatkinligi varsa cok basit sekilde kendiniz yapabilirsiniz.