CLio 4 Video Oynatma Yazılımı

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Abimiz İzmir Kahvaltı buluşmasına bu stickerlardan getirirmisin? Safımız belli olsun :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yeni stickerımızı İzmir buluşmasına yetiştirmeye çalışıyoruz...

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MUSTAFA ABİMİN ,FLAŞH'a YAZILIM ATMAKLA BAŞLAYIP SADECE BELLEK BEKLERKEN BÜYÜK BİR JEST YAPARAK BANA STİCKER,ANAHTARLIK,BELGE CÜZDANI GONDERMİŞ KENDİSİNE ÇOK ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM . ARTIK HEM VİDEOLU HEM YENİ ARAYUZE SAHİP.EMEKLERİN ve ZAMAN AYIRDIĞIN İÇİN SAĞOL ABİ. TEMADA Kİ CLİO4 LOGOSUDA ÇOK HOŞ.qw

amirim şu izledin vidyo klibin linkini vere bilirmisin zahmet olmassa çok hoşuma gitti indirecemdehihi

Siirmisali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu yazılımı yuklemeye yardımcı olabilecek kimse yokmu dur ...!!!

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu yazılımı yuklemeye yardımcı olabilecek kimse yokmu dur ...!!!

yazılımı atmadan önce re-navın sürümüne bakmanı tavsiye ederim 4.03 olması lazım yoksa yazılım çalışmaz boşuna uraşma ... 4.03 e yükseltme şansında var ama becere bilirmisiniz bilmiyorum:)

mustafakrks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slam aleyküm ben baya uğraştım fakat pek bişe yapamadım bana yardımcı olacak birisi varmı ??? Özellikle mustafa abi

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slam aleyküm ben baya uğraştım fakat pek bişe yapamadım bana yardımcı olacak birisi varmı ??? Özellikle mustafa abi

Aleyküm Selam. Kendinizi >>> Üye Tanıtım Kategorisinde <<< Tanıtırsanız Sizi Daha İyi Tanımış Oluruz :) Hangi Şehir Oturuyorsunuz Eğer İstanbulda İseniz Mustafa Abinin Yanına Gidebilirsiniz Müsait Olunca . İyi Forumlar.

mustafakrks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Girmei ya konu kapanmıştır tazdı kilisten katılıyorum form da yeniyim baya uzak istanbul mail ile falan tek bir dosya olarak flsha atabilirmiyiz acaba