CLio 4 Video Oynatma Yazılımı

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Girmei ya konu kapanmıştır tazdı kilisten katılıyorum form da yeniyim baya uzak istanbul mail ile falan tek bir dosya olarak flsha atabilirmiyiz acaba

http://www.renaultfanclub.com/newthread.php?do=newthread&f=5

yukardaki linke basın konu açma işlemi olacak . bir başlık ve geniş alana tanıtımınızı yapablirsiniz.

Anladım kilis de bayağı uzak. indirme linkleri mevcut aslında zor değil . Mustafa abiyle bir görüşün. online olunca. ben Usta abinin adresine ücretsiz kargolu seçenekli flash bellek aldım hepsiburadan sitesinden bana yazılımı atıp kargoyu karşı ödemeli bana göndermesini rica ettim saolsun. 3-4 günde ulaştı.

mustafakrks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hıkmm allah razı olsun baya yardımcı olmuşmustafa abi size online olunca bende böle bir yardım isteğinde bulunacagım kendisinden

mustafakrks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
link e tıklıyoruz dosya bulunamadı silinmiş url olablir diyor?

s0lucan01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aracımda video izlemek istiyorum fakat ne yazık olmuyor hatta ekranım bile yok kablolar flaan hep dışarda komple ekranı söktüm koydum bi kenara öyle duruyor. bu gün yenisini alıcam da işte başıma ne geldiyse şu güncellemeyi atıyım derken geldi komple sistem çökmüş. Hala istiyorum asında ekran ucuz olsa gerçekten bunuda kaybetmeyi göze alıcamda çok uzun uğraşlardan sonra anacak ucuz bi ekran bulabildim :( o ekranı takıp video izleyememek gerçekten çok acı olucak ama artık kabullenicez sanırım ben artık daha yapamam herhalde

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Niye soktun ki hemen, baskalarina danismak yerine ilk once buradan donus yapabilirdin, neden bize sormadan, danismadan disarida care aradin. is isten gectikten sonra mi haykiriyorsun ,

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aracımda video izlemek istiyorum fakat ne yazık olmuyor hatta ekranım bile yok kablolar flaan hep dışarda komple ekranı söktüm koydum bi kenara öyle duruyor. bu gün yenisini alıcam da işte başıma ne geldiyse şu güncellemeyi atıyım derken geldi komple sistem çökmüş. Hala istiyorum asında ekran ucuz olsa gerçekten bunuda kaybetmeyi göze alıcamda çok uzun uğraşlardan sonra anacak ucuz bi ekran bulabildim :( o ekranı takıp video izleyememek gerçekten çok acı olucak ama artık kabullenicez sanırım ben artık daha yapamam herhalde
Kotu olmuş. [emoji17] Peki eski ekran nasıl bir hatayla karşılaştınız. Ben tanıtım videolarını izledim ve yazıları çok iyi okudum laptopu arabaya almıştım. Her işte bir hayır vardır. Ne kadar fiyata aldınız.

Tapatalk Üyeliğimden S5 Mini İle Gönderildi...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kotu olmuş. [emoji17] Peki eski ekran nasıl bir hatayla karşılaştınız. Ben tanıtım videolarını izledim ve yazıları çok iyi okudum laptopu arabaya almıştım. Her işte bir hayır vardır. Ne kadar fiyata aldınız.

Rar dosyasını olduğu gibi belleğe atıp araca takmış, hata yapması normal...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rar dosyasını olduğu gibi belleğe atıp araca takmış, hata yapması normal...
Hmm ... rar ı nasıl okuduki sistemi çökertti . Dosyayı yuklemek için bi dosya vardı hani abi yukleme sonunda flash tan siliyorduk . Yeniden guncellesinmi sormasın diye. O dosyasız nasıl oldu bu iş.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hmm ... rar ı nasıl okuduki sistemi çökertti . Dosyayı yuklemek için bi dosya vardı hani abi yukleme sonunda flash tan siliyorduk . Yeniden guncellesinmi sormasın diye. O dosyasız nasıl oldu bu iş.

Baaşka konuda yazmış, rar dosyasını belleğe atmayı bilecek kadar bilgimiz var diye, sistem rar dosyasını okuyamaz ama içindeki yazılımı bozabilir...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baaşka konuda yazmış, rar dosyasını belleğe atmayı bilecek kadar bilgimiz var diye, sistem rar dosyasını okuyamaz ama içindeki yazılımı bozabilir...
Desene abi Nasreddin Hoca gibi bindiği dalı kesmiş ters binmiş... [emoji4] ekranı atmamakda imkan varsa pc ye yada sisteme elektrik verip denemesinde yarar var. Yazılımı bozması cihazı bozmaz hard format atma yontemi vardır. Belki.