Clio 4'le uzun yol tecrübesi...

justsport85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar clio 4le diyarbakır izmir arası yolculuk yaptım tayinim nedeniyle... aracım 1000kmdeydi yola çıktığımda, 500 km sonra araba daha iyi çekmeye başladı, bu motor açılma konusu bir gerçek bunu farkettim... ortalama 5 litre yaktı 100kmde... çok yokuş çıkmama rağmen bu değeri yakaladı araba... arabam 1.2 joy modeli...23-24 kuruş yaktı araba, benzini 4.75den aldım ortalama... bu çok iyi bir değer. lpgli araçlar bile bu değerlerde genelde... bu araCA LPG takmanızı önermiyorum. hız konusuna gelince ben çok zorlamadım arabayı ama 140ve 150yi rahat görebiliyor. 140tan sonra motor sesinde farkedilir bir yükselme oluyor. araç bana güven verdi. savrulmuyor. ama 170-180 basacak bir araba değil gibi geldi bana.yinede uzun yoldada ben çok memnunum araçtan. yokuşta tırmanması iyidi yol boyunca. değerli arkadaşlara bilgi olsun diye yazdım. kullanım şeklimize göre değişim gösterebilir değerler. kazasız belasız günler dilerim.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Hep aynı zevkle kullanmanız dileklerimle kazasız belasız nice yolculuklara:eyv

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet güzel .

Uzun yolda bana göre 90- 120 km arası gidilmeli .
zaten radar var .Hız yapıp da boşu boşuna ceza vermenin ne anlamı var .
gidilecek yere en geç 1 saat sonra gidilir.
Hem yakıttan avantaj ve ceza yememe korkusu yok

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni görev yerinizde mutlu bir hayat ve başarılar dilerim. Allah kaza bela vermesin. Güzel değerler yakalamışsınız.:eyv

seco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerleriniz çok güzel allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerler güzel Allah kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler nasip etsin. Diyarbakır için "bir giden ağlar, bir de dönen" denir. Yeni görev yerinizde başarılar. :eyv

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerler güzel Allah kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler nasip etsin. Diyarbakır için "bir giden ağlar, bir de dönen" denir. Yeni görev yerinizde başarılar. :eyv
:D istanbul içinde aynısını söylerler bu arkadaş sürekli ağlayacak :D bu arada değerler çok güzel ben disel araç ile o degerleri yakalıyorum

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90-120 ilede yol bitmiyor ki insan bi zaman sonra sıkılıyor :) Geçen sene benim skodayla sivas'dan adanaya dönerken 150-160 ı yapıştırdım ceza flanda yememiştim :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin adınıza sevindim yakıt durumu süper tekrardan hayırlı olsun aracınız:eyv

huseyin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldin izmire :)