Clio 4'le uzun yol tecrübesi...

justsport85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağolun arkadaşlar izmir inşallah hayırlı olur benim için. kazasız belasız kullanmamız dilekleriyle... allaha emanet olun.

justsport85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
açıkcası diyarbakırı özlemeyeceğim mesleğim icabı biraz yoğun ve zorlu bir dört yıldı izmir memleketim o yüzden çok sevinçliyim. sağolun iyi dilekleriniz için... selamlar

ilkerbektas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 ile ilgili hiç çekmiyor asla alma yokuşta çok kötü kafam çok karıştı.hızı seven biri değilim ama bir broadway kadar da mı yok performansı yani.çok mu hantal sizcede?arada kaldım yardımcı olun

miya10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 ile ilgili hiç çekmiyor asla alma yokuşta çok kötü kafam çok karıştı.hızı seven biri değilim ama bir broadway kadar da mı yok performansı yani.çok mu hantal sizcede?arada kaldım yardımcı olun
Ben 09. Tce kullanıcısıyım ama ablamın 1.2 sini deneme şansım oldu.Rampada uygun devir/vites kullanıldığında ivme kaybetmeden tırmanabiliyor araç. Rampada 2.500dd ve üzerinde 5 viteste sorun yok. Ama devir 2.500 altıysa rampada biraz dikse biraz yığılma hissediliyor ve gazladığında tepki alma süresi epey uzuyor.Uygun şürüş şartlarında alınası bir araba.