Clio Symbol Sony DSX-A30 ile Kumanda kolunun kullanımı (videolu)

husonet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam maliyeti nedir? Takma işlemi yapan yer varmı bildiğiniz. Teyp le ilgili benimde sıkıntım var aracımda orjinal teyp yok tel maşa bir teyp var üzerinde :(

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teybi kampanyalı 150 liraya aldım, direksiyon aparatını da 40 liraya. Takma işini kendim yaptım. Toplamda 190 liraya mal oldu. Çok memnunum.

(1.5 dCi ile mazot yakarak gönderildi.. Tapatalk)

husonet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkez yetenekli olsa ne olurdu :) ama video çok hoşuma gitti açıkçası :D

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun Abi , Güle Güle Kullan :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

buluti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kullanın bir kaç sorum olacak cevaplarsanız çok mutlu olacam. öncelikle bende 2007 symbol var cd çalarlı track okuyan teyibi var ve iki adet de önlerde hoparlörü var. ben bahsettiğiniz sony dsx a30 model oto teybini hepsiburada. com da 140 liraya sarışını gördüm sanırım aparat içinde forumdan bir arkadaş ilgileniyor peki ben bu teyp ile hangi hoparlörü alayım ve kaç tane yuva var arkada symbol bilmiyorum yardımcı olabilir misin bu konuda ?

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kullanın bir kaç sorum olacak cevaplarsanız çok mutlu olacam. öncelikle bende 2007 symbol var cd çalarlı track okuyan teyibi var ve iki adet de önlerde hoparlörü var. ben bahsettiğiniz sony dsx a30 model oto teybini hepsiburada. com da 140 liraya sarışını gördüm sanırım aparat içinde forumdan bir arkadaş ilgileniyor peki ben bu teyp ile hangi hoparlörü alayım ve kaç tane yuva var arkada symbol bilmiyorum yardımcı olabilir misin bu konuda ?

Dostum, ben teybimi multimedia sistemi ile değiştirdim, aparatı multimedia sistemim ile kullanıyorum.
eğer teybi taksitle almayacaksan şuradaki ilanda ben teybimi satıyorum uygun fiyata.

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=75812

Symbollerde standart olarak ön konsol üzerinde 2 ön kapılarda da 1'er tane olmak üzere 4 ufak hoparlör bulunuyor. Arka pandizot kısmında 2 hoparlör boşluğu bulunmakta, oralara istediğin tip bir hoparlör taktırabilirsin, oto elektrikçiler bukonuda sana yardımcı olacaktır.

Teybini aldıktan sonra kumanda kolunun çalışması için forumdan Engin bey ile iritbata geçebilirsin. telefonu: 0554 302 25 74

husonet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum, ben teybimi multimedia sistemi ile değiştirdim, aparatı multimedia sistemim ile kullanıyorum. eğer teybi taksitle almayacaksan şuradaki ilanda ben teybimi satıyorum uygun fiyata. http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=75812Symbollerde standart olarak ön konsol üzerinde 2 ön kapılarda da 1'er tane olmak üzere 4 ufak hoparlör bulunuyor. Arka pandizot kısmında 2 hoparlör boşluğu bulunmakta, oralara istediğin tip bir hoparlör taktırabilirsin, oto elektrikçiler bukonuda sana yardımcı olacaktır. Teybini aldıktan sonra kumanda kolunun çalışması için forumdan Engin bey ile iritbata geçebilirsin. telefonu: 0554 302 25 74
Hocam kumanda kolu aparatı dahilmi bu fiyata?

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır dahil değildir.

Spartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın, bende teybi değiştireceğim zaman yardım alırım sizden, bu arada anahtarlık hoşuma gitti, aracı alalı 1 aydan fazla oldu ama düzgün kaliteli bi anahtarlık bulamadım :)