Clio Symbol Sony DSX-A30 ile Kumanda kolunun kullanımı (videolu)

ilhan78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi ekranında radyo ile ilgili bir şey göremezsiniz.

Peki kardeşim sen bu işler ile alakalı ilgili birisin sanırım bu orta ekrana ve uzaktan kumandaya hiç bir aparat bağlamadan çalışacak bir teyp markası ve modeli biliyormusun. Yardımcı olursan sevinirim

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu durum ancak Renault'un uygun versiyonlu teybi ile mümkündür Çünkü piyasadaki teypler universal( genel) teyplerdir. Araca özel üretilmemişlerdir.Yıllar önce Sony'nin ürettiği CDX-GT30RN modeli vardı ama o artık üretilmiyor. İkinci el bulsanız bile USB çaları yoktur.
Peki kardeşim sen bu işler ile alakalı ilgili birisin sanırım bu orta ekrana ve uzaktan kumandaya hiç bir aparat bağlamadan çalışacak bir teyp markası ve modeli biliyormusun. Yardımcı olursan sevinirim

ilhan78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında orijinal teyp ı seviyorum ne olursa olsun orijinal yanlısıyım lakin usb işi ciddi manada canımı sıkıyor. Aux girişini ayarladim ama oda insanı tam manası ile tatmin etmiyor

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu durumda tek seçenek beğendiğiniz teybi alıp aparat yardımıyla kumanda kolunu kullanmak olacaktır.
Aslında orijinal teyp ı seviyorum ne olursa olsun orijinal yanlısıyım lakin usb işi ciddi manada canımı sıkıyor. Aux girişini ayarladim ama oda insanı tam manası ile tatmin etmiyor

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Size montaj kılavuzu gönderiyorum. Kılavuzda montaj sıfırdan bitene kadar aşama aşama fotolarla gösteriliyor. Elinizden az da olsa iş geliyorsa kendiniz de bağlayabilirsiniz. Veya bana özelden ikametinizin olduğu yeri belirtin, sizi yönlendireyim. Aracınızın model yılı ve modeli nedir? Selamlar.
Doğru söylüyorsun peki senin aparatı bütün elektrikciler takabilirmi?

ilhan78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Size montaj kılavuzu gönderiyorum. Kılavuzda montaj sıfırdan bitene kadar aşama aşama fotolarla gösteriliyor. Elinizden az da olsa iş geliyorsa kendiniz de bağlayabilirsiniz. Veya bana özelden ikametinizin olduğu yeri belirtin, sizi yönlendireyim. Aracınızın model yılı ve modeli nedir? Selamlar.

2012 expression
Hocam teyp ı alayim önce sizinle öyle iletişime geçelim. İlginiz için teşkkurler