Clio3 motordan gelen gizemli ses..

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kontağı 2. kademeye getirdiğimde,motor kaputu açıldığında belli oluyor, motordan düdük şeklinde bir ses geliyor sürekli olarak susmuyor, arkadaşın linea sında denedim çok kısa süre devam ediyor ve susuyor, benimki normalmi anormalmi ? :byby

bulent

Bülent UYANIK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzin pompası olabilir bi göster dostum kontak ikinci kademedeyken gelen ses benzin pompası sesidir

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzin pompası arka koltuğun altında orası pompalıyor sorun yok ama bu vızıltı şeklinde motorun arkasından geliyor,herhangi bir sorun yok gibi görünüyor ama b,lm,yorum göstermekte yarar var sanırım .

benzin pompası olabilir bi göster dostum kontak ikinci kademedeyken gelen ses benzin pompası sesidir

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Direksiyon pompası elektronik destekli,ses büyük ihtimalle oradan geliyor,devamlı gelmesi hayra alamet değil,servise git bence...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin araban kaç bine geldi daha yeni araç servise git garantiden baksınlar

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olcay aracının garantisi bitene kadar tereddütün olmasın git servise göster arabanı bişey yok diyeceklerse onlar desin...:eyv

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısın abi, 3 yıl garanti veriyoruz demekle olmuyor baksınlar tabi :), içimiz rahat olur en azından ...

Olcay aracının garantisi bitene kadar tereddütün olmasın git servise göster arabanı bişey yok diyeceklerse onlar desin...:eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede madem garanti var bozup yaptırmak lazım :D :)