Cliomun kliması sıcak üflüyor yardım

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese tekrar tekrar selamlar arkadaşlar daha önce de belirtmiştim aracım 2002 1,4 privilege
1hafta önce aldım dijital klima mevcut araçta kliması soğutmuyordu servise götürdüm gaz ve fosfor dolumu yaptırdım denedim gayet iyi soğutuyodu aracı babama verdim bugün camdaki buğuyu çözmek için çalıştırmış daha sonra sıcak devreye girdi ve hiç bi şekilde soğutamıyorum içeri sıcak üflüyo 16-26 sıcaklık arası 16 da da sıcak 26 da da sıcak üflüyo bundan yana bi sıkıntı yaşayan var mı daha öncesinde bilenler varsa yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
bayram üstü kafam bozuldu :S

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazı servislerde tesisat bakımıda yapılıyor temizlenip tekrar gaz basılıyor ama ilk önce kaçağı bulmalısınız...

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk gün gazı bitikken sadece boş olarak üflüyodu ve soğutmuyodu fakat şu an sıcak üflüyo çözemedim ben olayı ac yi kapatsam dahi sıcak üflüyo gaz kaçağındanmıdır acaba anlayamadım gaz basıldıktan sonra bi gün kullandım oda sürekli olarak değil çözemedim

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gaz bitmez gaz azalır veya özelliğini yitirir ama bu sefer gaz kaçmış bence....

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki dijital klimanın tırnağı kırılmış olabilir

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam olarak neresinde bilmiyorum ama içerde klima jaklarının takılı olduğu yer nemlenme yapmış kontak spreyi gibi bişi sıktırdım tam olarak bilmiorum:) eğer tekrarlarsa temizlettircem ilginiz için teşekkür ederim gaz kaçağı yokmuş bu arada test ettirdim çünkü saolun yardımınız için

IceSPiRiT

Bora BiLGET,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar. sorunla ilgili sonuç nedir öğrenmek isterim. Aynı araçtan bende de var. şans o ki, aynı şeyi dün gece bana da yaptı. klima çalıştıktan 2 dakika kadar sonra bir anda sıcak üflemeye başladı, kendimi kışın ortasında soba yakanlar gibi hissettim.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba cliolardada mı Kangoolar gibi kalorifer kutusu sorunu var..
Kangoolardada bozulunca hep soğuk üflüyordu..