CLIO'ya Kısa Farlar İçin LED Ampül

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
https://www.aliexpress.com/store/pr...b-With-Anti-Dazzling/1473227_32688165668.html

Bu cihazda cree led var daha kaliteli duruyor, $46 fiyatı. Boyutu çok az daha uzun bir bakar mısınız uydurabilir miyiz bizim kısalara acaba?

Dogru bu daha kaliteli bir ürün ancak ampulün cliolarda yuvanin tam ortasinda konumlandırılmaması nedeniyle bu model olmuyor. Ben bunun bir alt modeli olan v16 turboyu aldım ancak ampulün dibindeki fanin far yuvasının soluna surtmesi nedeniyle montajini yapamadim. Iade edip ufak olan p2max p1 modelinden istettim. O tam oldu ve ampul kapağı da kapandı.

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ledler de geldi ve yaptım montajını, sanki bizim far yuvası için özel yapılmışlar gibi, bire bir uyuyor. Kancaları kapatmak çok zor oluyor tombul oldukları için ama sıkıca durdu sorun yok montajında, beyin de sığıyor. Isınma falan olmaz umarım, kablolar falan çok bitişik oldu. Aydınlatma öncekine göre çok arttı (Osram Nightbreaker Unlimited takılıydı), gece deneyemedim ama kapalı otoparka veya tünele girince farlar otomatik yanınca bu beyaz farlar kimden yanıyor diye 2 kez şaşırttı beni baya güzel oldu. Teşekkürler hocam ürün için tekrar.:)

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Güle gule kullanin. LED ampulün H7 adaptörü dönerek yerinden cikiyor ve farin icine once onu monte ediyorsunuz. Akabinde kancaları sabitledikten sonra ampulu o adaptöre çevirerek takıyorsunuz. Eger boyle montaj yaptıysanız tam oturmuş olmalıdır.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman dikkat edin clio 4 lerin far icindeki sapkalar cok hassa dokununca egilip bukulup yerinden cikabilir teneke gibi.

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ledler de geldi ve yaptım montajını, sanki bizim far yuvası için özel yapılmışlar gibi, bire bir uyuyor. Kancaları kapatmak çok zor oluyor tombul oldukları için ama sıkıca durdu sorun yok montajında, beyin de sığıyor. Isınma falan olmaz umarım, kablolar falan çok bitişik oldu. Aydınlatma öncekine göre çok arttı (Osram Nightbreaker Unlimited takılıydı), gece deneyemedim ama kapalı otoparka veya tünele girince farlar otomatik yanınca bu beyaz farlar kimden yanıyor diye 2 kez şaşırttı beni baya güzel oldu. Teşekkürler hocam ürün için tekrar.:)

Valla ledler ile soğutma fanını ayırmak aklıma gelmedi açıkcası, ittire kaktıra bir şekilde monte ettim problem yok şuan. Tümseklerden falan geçtiğimde araba sarsıldığında da çıkmazsa bir problem yok. Arada kontrol ederim, oynama varsa dediğiniz gibi sıkıca monte ederim.

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Valla ledler ile soğutma fanını ayırmak aklıma gelmedi açıkcası, ittire kaktıra bir şekilde monte ettim problem yok şuan. Tümseklerden falan geçtiğimde araba sarsıldığında da çıkmazsa bir problem yok. Arada kontrol ederim, oynama varsa dediğiniz gibi sıkıca monte ederim.

Kutunun icinden montaj için manuel çıkıyor keşke okusaydınız. Ittire kaktira saglam montaj oldugunu pek düşünmüyorum.

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mümkün ise, aracınızın 10mt mesafe ile bir duvara karşı farlar açık şekilde resmini gönderir misiniz? Kesilmeler çok düzgün geldi bana. Garibime gitti.