CLIO'ya Kısa Farlar İçin LED Ampül

nsldmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygulamada Kullandığınız Ledleri nereden satın aldınız ?

Benim ledler de geldi ve yaptım montajını, sanki bizim far yuvası için özel yapılmışlar gibi, bire bir uyuyor. Kancaları kapatmak çok zor oluyor tombul oldukları için ama sıkıca durdu sorun yok montajında, beyin de sığıyor. Isınma falan olmaz umarım, kablolar falan çok bitişik oldu. Aydınlatma öncekine göre çok arttı (Osram Nightbreaker Unlimited takılıydı), gece deneyemedim ama kapalı otoparka veya tünele girince farlar otomatik yanınca bu beyaz farlar kimden yanıyor diye 2 kez şaşırttı beni baya güzel oldu. Teşekkürler hocam ürün için tekrar.:)

Merhaba Led uygulamanızda kullanmış olduğunuz ledlerin satın alma linklerini paylaşmanız mümkün mü ?
Bu konu ile ilgili izlediğim videolarda Özellikle H1 Ledlerin fan kısmından dolayı far kapaklarını takmayan veya delik açanları gördüm,
Sizin uygulamınızda Far kapakları tam olarak kapandı mı ? Uzun zamandır bu konu ile ilgili araştırmalarımı sürdürmekteyim,
Montaj işleminden en ufak ayrıntısına kadar paylaşımların yetersiz olduğunu ve bunun püf noktasını bulduğumda ise paylaşacağımı belirtmek isterim.:eyv

ZeNDeR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Led uygulamanızda kullanmış olduğunuz ledlerin satın alma linklerini paylaşmanız mümkün mü ?
Bu konu ile ilgili izlediğim videolarda Özellikle H1 Ledlerin fan kısmından dolayı far kapaklarını takmayan veya delik açanları gördüm,
Sizin uygulamınızda Far kapakları tam olarak kapandı mı ? Uzun zamandır bu konu ile ilgili araştırmalarımı sürdürmekteyim,
Montaj işleminden en ufak ayrıntısına kadar paylaşımların yetersiz olduğunu ve bunun püf noktasını bulduğumda ise paylaşacağımı belirtmek isterim.:eyv

Kesinlikle.. linki paylaşabilirseniz bizde sipariş ederiz. clionun farlar bezirdi bizi, körlemesine gidiyoruz.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 3 faz 2 lere hngi ampül tavsiye edersiniz

Eren44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar benım 2016 makyajlı cliom var h7 ınwells marka led almıstım ama tam oturtamamıstım farın ıcındekı o kapak gıbı duran parcada degdıgı ıcın olmuyordu acaba benmı yapamadım yoksa sızdede olan bı durummu bunu ogrenmek ıstıyorum bunu cok once denemıstım tabı

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@eren44 hocam inwelsleri takabildiniz mi kalite ve ışık ve performanslari nasıl taktiysaniz

Dorukbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi marka kullandınız öğrenmek isterim.