CocaCola almayın,içinde yabancı bir cisim yüzüyor!!!

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabii ustam, anladılar hakaramayı, yol yordam bilen birisi olduğunu yavaş yavaş arayanların makamı yükseliyor. Belli mi olur ufacık iplikçik koca RS'i satın alır.:D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Noterler şişedeki yabancı cismi tasdik etmeye yanaşmadılar,avukat aracılığı ile ihtar çekmem gerektiğini söylediler,iş avukata kaldı...
Şişedeki cismin net fotoğrafını çektim,colacıları beliyorum...

cocacola3.jpg
cocacola2.jpg

cocacola1.jpg

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sen birde onlara rfc kartini ver biraz okusun bu konuyu.. 2 rs alirsin belki o zaman :) birde siteden kaldirmakicin... ben sahibinden.comdan birsey almistim adam kargoyu 2 gun gec yolladi yorum yazdim bu adamdan alisveris yapilmaz diye...adam 2 daha yolladi yorum silmem icin :)

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değişik bir yaratığa benziyor.:bantşeyet içseydin iç organlarını yiyerek büyüyecekti.heheneyse yılanın başını küçükken ezmiş oldun dikkatinle..:eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Noterler şişedeki yabancı cismi tasdik etmeye yanaşmadılar,avukat aracılığı ile ihtar çekmem gerektiğini söylediler,iş avukata kaldı...
Şişedeki cismin net fotoğrafını çektim,colacıları beliyorum...

Noter karşı firma CocaCola olunca tırsmıştır... legal illegal mevzulardan sebep... işin zor biraz... dikkat et kendine, cola şisesini bir şekilde alma veya deforme etmek ısteyenler olabilir... ;)ıslık

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa abi ne oldu konu?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Avukatla görüştük,netice alamazsın verdiğin dava açma parasıyla kalırsın dedi,dükkanda duruyor şişe...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Avukatla görüştük,netice alamazsın verdiğin dava açma parasıyla kalırsın dedi,dükkanda duruyor şişe...
yakın bir arkadasımızın ilacında meşhur bir ilaç bu arada kıl çıktı o da firmaya yazı yazdı sonra işte delili gösterdi kıl çıktıgına dair falan sonra en son 2 ipad göndermişler daha da alırdım dedi de abi kapatmıs öyle olayı. sözün özü bence bi denemeye değerdi sanki ama avukat öyle diyorsa doğrudur heralde.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Cola para yedirmiştir kesinnn avukata
:aytuğniye alamayacakmışınki cillop gibi duruyor işte yabancı cisim?

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
basına ver, colaya yaz, şansını dene... ıslık