CocaCola almayın,içinde yabancı bir cisim yüzüyor!!!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ayıptır söylemesi dün akşam evde balık ziyafeti vardı,eve giderken mahalledeki marketten cocacola alıp eve gittim.
Masaya oturduk tam colayı açacakken içinde yüzen yabancı bir cisim farkettim ve kapağına dokunmadım,cocacola ya mail attım henüz geri dönüş yapmadılar.
Bu firma hakkında nasıl bir işlem yapmak doğru olur diye sizlere sorayım dedim,şişeyi markete geri götürmedim evde bekletiyorum.
Şişenin üstünde kıla benzer bir madde yüzüp duruyor,böyle isim yapmış bir firmanın içeceğinden yabancı madde çıkacağı aklıma gelmezdi,bundan sonra cocacola almam tanıdıklarıma da aldırtmam arkadaşlar...!

Şişenin kapağında 17.10 2012 üretim tarihi ve 17.04.13 son kullanma tarihi var, seri numarası 59-00070CW0319.

cocacola3.jpg

cocacola1.jpg

cocacola2.jpg

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maden suyu hariç tüm gazlı içeceklerden uzak duruyorum. Sağlık yönünden hiç faydaları yok, zararları var. Tahminen yüzen şey pet şisenin yapıldığı fiber glas türü naylon ipliktir.
Ustam ne yapsan bilmiyorum. Tarım bakanlığına şikayet edebilirsin, mynet haber e ücret karşılığı verebilirsin, yada firmadan koli koli kola karşılığı takas edebilirsin...:D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4-5 senedir cola içmiyorum yakınlarımada içirmiyorum ayrana nolmuş mis gibi içeceğimiz :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta böle şeylerle tazminat alan baya insan var onların arasına girmek istersen mahkemeye verip uğraşabilirsin..
Çok nadir kola içerim eve kesinlikle girmiyor zaten.. O yönden sıkıntımız yok.. :)

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fare tüyü olabilir,midem kalktı bak şimdi,rezillik resmen.Geçen kolanın 1 saat içinde vücuda yaptığı etkileri okuduktan sonra herhalde daha içmem illeti.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sise Kapagini Acmadiysan Her Turlu Gideri Var Usta Bu Tarz Seyler Hep Seni Buluyor Hikmeti Ne Acaba www sikayetvar com Sansini Dene Abi Kapagi Acmayin Ama Fisi Duruyor Mu Peki ?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sise Kapagini Acmadiysan Her Turlu Gideri Var Usta Bu Tarz Seyler Hep Seni Buluyor Hikmeti Ne Acaba www sikayetvar com Sansini Dene Abi Kapagi Acmayin Ama Fisi Duruyor Mu Peki ?
Fiş işi kolay gitsin bi şişe daha alsın her şişenin seri no yok sonuçta :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Dikkatli birisi olmasam kapağı açıp bardağa boşaltırdım kardeşim,o cismide colaya değil bardağa yorardık herhalde...
Bizim oradaki hacıların işlettiği site marketten aldım,ne zaman fiş veriyorlarki ? Ama üzerinde onların yapıştırdığı fiyat etiketi var...

Fiş işi kolay gitsin bi şişe daha alsın her şişenin seri no yok sonuçta :D
Seri numarası var kardeşim,fişe gerek yok,kapağının açılmamış olması önemli...
Şişenin kapağında 17.10 2012 üretim tarihi ve 17.04.13 son kullanma tarihi var, seri numarası 59-00070CW0319.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seri numarası var kardeşim,fişe gerek yok,kapağının açılmamış olması önemli...
Abi seri no fişte geçiyo mu geçmiyo bahsettiğim nokta o :D

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam, firma ayıplı malı biran önce senden almak istiyecektir. Karşılık olarak kendi ürünlerinden hediye paketi hazırladık filan diyebilirler.