CocaCola almayın,içinde yabancı bir cisim yüzüyor!!!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıllae önce coffe mate süt tozu almıştım. Açılmamış paket şişti, bozuldu durduğu yerde. 800 lü merkezi aradım. Bana 1 hafta sonra bir koli içinde çikolata, nescafe, süt tozu gibi kendi ürünlerinden göndermişlerdi. Of of ucaza gitmiş elimdeki fırsat. :D:D

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta aman diyim şişeyi isterlerse verme. Tüketici haklarına başvur. İyi para var bu işlerde. Hatta bir şehir efsanesi vardır. Gayri müslim memleketlerinden birinde bir ablamız kedisini mikrodalgaya koyup kurutmak isteynce kedicik ölmüş. Abla mikrodalga üreticisi firmayı dava etmiş kullanım kılavuzunda uyarı yoktu diye sağlam bir tazminat almış. :D
Ki senin haklı bir nedenin var dava etmekte. :)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mustafa abi cola da çocukluk arakadaşım çalışıyor istersen bir sorayım...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Abi emperyalist kolası bu aksam evi basmasın bunlar dikkat et :D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Az önce colayı aldığım markete uğradım,fişi kesmişler ve ben almayınca saklamışlar,elimde fişide var şimdi...:eyv

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam en iyisi cocacola, mc donalds, burger kıng, Kfc gibi şirketlere açılan tazminat davalarının kapağının tozunu aldır google amcadan :D:D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Colacılardan cevap gelmiş,Türkiye'dekilere ileteceklermiş...

Thank you for contacting The Coca-Cola Company.
We appreciate your taking the time to make us aware of your experience and apologize for any inconvenience this may have caused you.
The Coca-Cola Company and the local bottlers of Coca-Cola are extremely sensitive to maintaining our reputation for producing quality products that meet your expectations every time. We have shared the information you provided to us with the appropriate management. You should expect a response soon.
If you have additional questions or comments, please feel free to contact us again.
Jeffrey C
Industry and Consumer Affairs
The Coca-Cola Company

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Copy paste cevaplardan vermişler. Bakalım buradaki arkadaşlardan nasıl bir cevap, rüşvet gelecek. :D