Çokmu güzel oldu ne ;)

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler cevaplar için..Şöyle bi sıkıntı var şimdilik videoda gördüğünüz gibi düğmeye basıp düz yanan moda alınca devreden dolayı sadece sol taraf çıkış veriyor..bunun nedenide devreye ses girişini aux kablosundan almam...İlerde hoparlörden alıcam ses girişini sorun düzelir sanırım...Devre çok basit isteyen olursa anlatırım...

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bide devreyi gündüz farlarına bağımlı yaptım ki gündüz vakti boşa yanıp enerji harcamasın aküyede yazık :)

ByManiak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Bunun yeşilini yaptım ama aydınlatma yetersiz yapacak arkadaslara önerim ya ledi bol kullanın yada beyaz ı tercih edin loş ışık isteyenler için önerim geçerli değildir. Emege saygı....

hatayye81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pas pas aydınlıkları şerit ledmi peki?

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmuş güle güle kullanın :eyv

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paspas aydınlatmaları çok marjinal olmuş,çok hoşuma gitti ama beyaz olsaymış daha iyi olabilirmiş.. :)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi maşallah çok güzle fakat gösterge ibresini kırmızı kaplasaydın daha şık dururdu birde klimanın aydınlatmasını da değiştire bilirdin:eyv

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pas pas aydınlıkları şerit ledmi peki?

-Evet hocam şerit ledi 2metre almıştım artınca ne yapayım diye düşündüm aklıma bu geldi kullandım gerçekten araba sedan aile arabası olmasına rağmen gece spor bi görünüm katıyor :eyv

Paspas aydınlatmaları çok marjinal olmuş,çok hoşuma gitti ama beyaz olsaymış daha iyi olabilirmiş.. :)

-Dijitallerin rengini mavi yapmak istiyordum ama beyaz led gerektiğini bilmiyordum gidip mavi lede bayıldım tüm parayı sonra deneyince jeton düştü gidip 1 metrede beyaz led aldım ama göstergelere gitti yarısı aydınlatmaya kalmadı :loll

abi maşallah çok güzle fakat gösterge ibresini kırmızı kaplasaydın daha şık dururdu birde klimanın aydınlatmasını da değiştire bilirdin:eyv

-Kardeşim sorma bursanın çarşısını ilk defa bu kadar gezdim ama bi türlü bulamadım şeffaf kırmızı folyoyu bunu bulabildim yarı şeffaf dedi adam aldım ufak bi parça aldım adam tutmuş bi kere kazıklamadan bırakırmı mecburen 5 lira bayıldım eve geldim kırtasiyeye bi bakayım dedim gittim bide ne göreyim tam şeffaf kırmızı folyo 4,5 lira gelde sövme :berbat

çok güzel olmuş güle güle kullanın :eyv

-Eywallah hocam teşekkür ederim...

AMAAAAA şöyle bişey oldu bu gösterge ışıklarını değiştirdikten sonra nasıl oldu anlamadım yol bilgisayarı sapkın sapkın değerler vermeye başladı kalan km göstergesi bi 200lerde bi 400 lerde geziniyordu önceden çok net gösterirdi bu durum canımı sıktı bi anlık sinirle söktüm herşeyi eski haline getirdim meğerse yol bilgisayarı 50km'de bir kendini yeniliyormuş eski haline getirip 50 km yol yapınca fark ettim :aytuğ yazın tekrar beyaz göstergelere geçerim bu sefer klima aydınlatmasından kapı kilitleme butonuna kadar hepsini mavi yapçam :eyv

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben paspas aydınlatmasını RGB led yapıcam kumandalı istediğim renk yanacak:eyv biraz masraflı ama değecek inşallah:evy