Çokmu güzel oldu ne ;)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Yaw ben hep karşı çıkardım bu olaya ama bu harika olmuş:eyv

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
müziğe uyum sağlama olayı etkileyici olmuş elinize sağlık :eyv

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben paspas aydınlatmasını RGB led yapıcam kumandalı istediğim renk yanacak:eyv biraz masraflı ama değecek inşallah:evy
-Daha güzel olur kardeşim ama dediğin gibi masraflı olur biraz :loll

​Yaw ben hep karşı çıkardım bu olaya ama bu harika olmuş:eyv

-Bende pek düşün istemiyordum düz ışık yanmasını ama bu yanıp söneni bulunca yapayım dedim gece gerçekten güzel oluyor :eyv

müziğe uyum sağlama olayı etkileyici olmuş elinize sağlık :eyv

-Teşekkür ederim :eyv

Demekki neymiş öfke ile kalkan zararla otururmuş sen ne diye gidip bi hışımla söküyorsun ki herşeyi :asabi Neyse yazın tekrar yapıcam bişeyler önümde halletmem gereken bi sınav var kafamı bu işlere yormamam gerekiyor sınavdan sonra girişicem arabaya :aytuğ

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su sarı ısıkları bende sevmiyorum aslında beyaz olsa hepsi keske.. boylede guzel olmus on numara :eyv

ByManiak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ısta bu mavi rengi nasıl yapıcaz ibre olsun saat gösterge olsn bir türlü beceremedim bi yardım taktik verirsen çok iyi olur bende ypaym Arabayı biraz değişik görmek istyom :D

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ısta bu mavi rengi nasıl yapıcaz ibre olsun saat gösterge olsn bir türlü beceremedim bi yardım taktik verirsen çok iyi olur bende ypaym Arabayı biraz değişik görmek istyom :D

Kardeşim senin gösterge panelinin ışıkları nedir ledmi ampulmü onu bilmediğim için bişey diyemem onun için söküp bakmalısın veya arabanın modeline göre araştırmalısın anlatan vardır bende anlatımına bakıpta yaptım

ByManiak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim senin gösterge panelinin ışıkları nedir ledmi ampulmü onu bilmediğim için bişey diyemem onun için söküp bakmalısın veya arabanın modeline göre araştırmalısın anlatan vardır bende anlatımına bakıpta yaptım

Benim araç Europa gösterge ve saat hepsi ampüllü.Yinede sagolasın Bnm en çok merak ettiğim şey Daha doğrusu yapamadıgım şey ne renk koyarsam koyayım rengi alamıyorm gene kırmızımsı bi ışık çıkıyo karşıma mesela senin ki gibi beyaz koyduğumda beyaz istyorm ama olmuyor folyo fln mı yapmak lazım ondn sormak istedim.