Çorlu BUHARİ Servisteki Skandal

claxie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süreç uzasa bile bence hakkınızı aramalısınz ki bu tür şeylerin önüne geçmek için bir adım daha olsun avukat aracılıgı ile ulaşıp dava açtıgını bildirin anlaşma yolu için her şeyi yapacaklardır yapmasa bile dava açıp kazanabilrsinz zamanında bir kadın opel e dava açıp kazanmıştı sıfır arabasında 3 parça boya çıktıgı için buda benzer bi olay ve kötü niyet var işin içinde nede olsa
Katılıyorum, ben de bu düşüncedeyim ve dava açmayacak değilim. Sadece şu süreçte Mais ne cevap verecek onu bekliyorum, bugün sordum, halen araştırılıyor dediler, yılsonu vs. işlerinden yoğunluk olabilir...bu hafta da bir sonuç çıkmazsa, dava açacağım evet. Teşekkür ederim ilginize...

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
100 lira ver trene bakar gibi baksınlar
bizimde basımıza geliyor bazen birkeresinde
yetkili servisin teki ekspertiz diye dıs boyaya bakarız motoruda acar bir dinleriz dedi 150liranızı alırız
dinlemesini bizde biliyoruz dedik cıktık sanki müzik aleti test ediyorlar

claxie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
100 lira ver trene bakar gibi baksınlar
bizimde basımıza geliyor bazen birkeresinde
yetkili servisin teki ekspertiz diye dıs boyaya bakarız motoruda acar bir dinleriz dedi 150liranızı alırız
dinlemesini bizde biliyoruz dedik cıktık sanki müzik aleti test ediyorlar

Valla hocam, en azından dürüstlermiş diye bile avunur insan, ben resmen dolandırılmış hissediyorum...maalesef.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim servisin müdürünü tanımasak iyi iş yapcakları yok.
Bence bir kıyağın falan olmadığı zaman işin yaş.

claxie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şikayetimin sonucu olarak bana ödediğim 100 TL ekspertiz bedeli iadesi teklif edildi ancak bunu kabul etmedim. Renault gibi bir firmanın olaya bakışı bu demek ki; ekspertiz yaparız, tutarsa şanstan tutar, tutmazsa ekspertiz bedelini iade eder kurtuluruz...Sizin belki de binlerce liralık zararınız hatta can güvenliğinizin tehlikede olması kimsenin umrunda değil! Yazıklar olsun, asla hakkımı helal etmiyorum....

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef ulkemizdeki kanun yetersizligi daha dogrusu kanun zenginin tarafinda oldugu icin kendinizi paralasanizda bi sonuc alamazsiniz. Senelerce mahkemelerde surunuzaunuz. Malum bir de ohal ve feto gibi bir durum varken ve davalara bakavak hakim yokken allah yardimciniz olsun. Bu gibi olaylarda istisnalar haricinde basarili olan son kullanici yoktur. Umudunuzu kirmak gibi olmasin ama hakkinizi ahir zamanda ancak alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda satisi yapan firma ne kadar vicdanli ve ahlakli ise o kadar sanslisiniz. Yasanmis bir suru olay var. Milletin calisip biriktirdigi uc kurusa goz diken ve sonrasinda sorumsuzlugun diz boyu oldugu bu ortamda hala daha is yapabiliyor olmalari da enteresan bir durum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi