Cree led uygulamasi

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel görünüyor hayırlı olsun. Peki yol aydınlatması nasıl halojene göre. Yağmurlu havalarda felan görüş mesafesi düşüyormu acaba. Birde maliyeti nedir, nerden temin ederiz, mantajı zormu... Bizleri bilgilendirirseniz sevinirim..

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 gün oldu abi geleli firsatim olmadi takmaya. 14 günde geldi ;) bugün taktim işte sonuç bu :)

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel görünüyor hayırlı olsun. Peki yol aydınlatması nasıl halojene göre. Yağmurlu havalarda felan görüş mesafesi düşüyormu acaba. Birde maliyeti nedir, nerden temin ederiz, mantajı zormu... Bizleri bilgilendirirseniz sevinirim..

Teşekkürler..
Yol aydinlatmasi nasildir bilmiyorum. Aydinlatma gerekli de değil zaten uzunlarda takili :) maliyeti 35 dolara aliexpresden aldim. Montaji basit ben kendim taktim. Eliniz yatkinsa kendiniz takabilirsiniz...

Son düzenleme:

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler..
Yol aydinlatmasi nasildir bilmiyorum. Aydinlatma gerekli de değil zaten uzunlarda takili :) maliyeti 35 dolara aliexpresden aldim. Montaji basit ben kendim taktim. Eliniz yatkinsa kendiniz takabilirsiniz...

Kısalarda ne var ki? Halojen mi var, sarı halojen ampulle beraber beyaz uzunlar tuhaf durur mu ki acaba..
H kaç oluyor acaba yada link varsa paylaşabilirmisiniz bi incelesek..

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parklarda t10 dipsiz beyaz led var.Kisalarda h7 xenon var. Uzunlarda h1 cree Led var. Benim.aldigim urun bu. 50 dolar normal fiyati ancak şuan %30 indirim var.

http://m.aliexpress.com/item/32449468790.html

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parklarda t10 dipsiz beyaz led var.Kisalarda h7 xenon var. Uzunlarda h1 cree Led var. Benim.aldigim urun bu. 50 dolar normal fiyati ancak şuan %30 indirim var.

http://m.aliexpress.com/item/32449468790.html
Teşekkürler bilgilendirme için, ben kısalarda halojen kullanıyorum ama onunla beraber sırıtmazsa uzunlara düşünüyorum.. Amerikan park old. İçin parklarıda T10 turuncu led yapmıştım, sinyallerle beraber daha bütün duruyor ozaman..

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun çok güzel olmuş.
Bende aynı satıcıdan almıştım 7-8 gün önce kadar. 1 haftaya kadar benimkiler de gelir. Benim kombin de kısalarda H7 Osram Nightbreaker Unlimited, uzunlarda H1 Cree Led olacak. Amerikan park modülü alıp bağlama konusunda biraz kararsızım onu da yapabilirim. Parkları ona göre takacağım.

kaan41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özcan, Hayırlı olsun güle güle kullan..