<<!!!DACIA'ydı, RENAULT'du derken işte size NISSAN DUSTER!!!>>

mhmt06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiorıno bipper nemo gibi neyseki üçü aynı anda ülkemizde yok.ortak çalışmalarla araçlar çok ucuza mal ediliyor

857346

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim öğrendiğim nissan motorlarından memnun olmadığı ve yeterli performansı alamadığı için renault motor kullanıyor bunun karşılığında da nissanın kendi teknolojisi olan çekiş aktarma sistemini vermiş bir nevi ortaklık artık mevcut bu sabah nissan gördüm arkasında dci yazıyordu bu sadece renault motorlara aittir gördüğünüz her nissan aslında bir renault:D, 2006-2007 F1 motorunu çok geliştirdi ayrıca d serisi motor ile kazanmıştı bu iki şampiyonluğu, taksime kutlamalarına gitmiştim

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyide nissanın juke ve qasqaisi( Yazım hatasına takılmayın :D ) var , niye duster gibi bir model alsın ki...

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
öndeki Amblem çok değiştiriyor arabayı...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kankam eline sağlık :eyv
Esat bey bu panjuruda soracak nereden bulabiliriz diye.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence en güzelide nissan logosu olmuş dusterda..

esattas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kankam eline sağlık :eyv
Esat bey bu panjuruda soracak nereden bulabiliriz diye.
Yok sormayacam merak etmeyin.Araştırıyormuşsunuz çözecekmişsiniz gibi konuştunuz.Bu nedenle bende bu konular ile ilgili bir çalışmanız veya çevreniz var zannettim.Çünkü bu forumda bayağı aktif görünüyorsunuz.Ama gördümki sadece sohbet etmek için buradasınız.Sadece konuşarak bu işler olmuyor biliyorsunuz.:eyv Araştıran ve emek harcayan herkezin karşısında önümü iliklerim ve saygı duyarım.Google a bişeyler yazıp çıkan şeylerin linklerini koyma gereği duymuyorum çünkü bunu artık herkes yapabiliyor.

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dacia' hiç sewmiyordum ersin abi sayesinde dacia sevmeye başladım yaw :D