<<!!!DACIA'ydı, RENAULT'du derken işte size NISSAN DUSTER!!!>>

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne duster mıs bee butun renault yancılarıyla ortakları peşinde :yer

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dacia' hiç sewmiyordum ersin abi sayesinde dacia sevmeye başladım yaw :D

+1 dusterın off road u adam gibi yapabilceğini kanatlaması gercekten cok iyiydi benim için :) zevk için karda buzda dagda bayırda kumda gezmek için bir duster alınabilir 3 4 yıl sonra :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok sormayacam merak etmeyin.Araştırıyormuşsunuz çözecekmişsiniz gibi konuştunuz.Bu nedenle bende bu konular ile ilgili bir çalışmanız veya çevreniz var zannettim.Çünkü bu forumda bayağı aktif görünüyorsunuz.Ama gördümki sadece sohbet etmek için buradasınız.Sadece konuşarak bu işler olmuyor biliyorsunuz.:eyv Araştıran ve emek harcayan herkezin karşısında önümü iliklerim ve saygı duyarım.Google a bişeyler yazıp çıkan şeylerin linklerini koyma gereği duymuyorum çünkü bunu artık herkes yapabiliyor.
Olmadığını nereden biliyorsunuz? Bu durum daha o zaman çözüldü. İlgililer gerekli bilgileri aldı.

esattas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olmadığını nereden biliyorsunuz? Bu durum daha o zaman çözüldü. İlgililer gerekli bilgileri aldı.
madem o zaman ÇÖzÜldÜyse Özellİkle banami bİlgİ vermek İstemedİnİz anlayamadim.defalarca kez sİzden yardim İstedİm.araŞtiriyoruz dedİnİz.acele etmeyİn dedİnİz.telefon numaranizi İstedİm bİlgİ almak İÇİn bu seferde buradan yazin sİteye kaÇtane mesaj yolladiniz bunu sormak İÇİnmİ sİteye gİrİyorsunuz dİye bİr sÜrÜ konuyla alakasi olmayan Şeyler sÖyledİnİz.Şİmdİde dalga geÇer gİbİ esat bey Şİmdİ bunuda sorar yaziyorsunuz.neyse Çokta Önemlİ deĞİl.ama gerÇekten halledİlmİŞ olsaydi reklamini yapardiniz zaten burada.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık Nissan - Renault ve Lada Markaları Ortak Çalışıyor ...

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lütfen Ersin arkadaşıma bu kadar yüklenmeyin Esat Bey. Kendisi gerçekten çok efendi ve insanlara elinden gelen her türlü şekilde yardım etmeye çalışan bir arkadaşımızdır. Sadece bir konu ile alakalı olarak yardımcı olamadı diye bu kadar sert çıkmaya gerek yok sanırım. Kimse kırılmasın lütfen. Teşekkür ederim.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet Ersin abinin otomobiller hakkında ki bilgisini herkes biliyor bu aşikar..

esattas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lütfen Ersin arkadaşıma bu kadar yüklenmeyin Esat Bey. Kendisi gerçekten çok efendi ve insanlara elinden gelen her türlü şekilde yardım etmeye çalışan bir arkadaşımızdır. Sadece bir konu ile alakalı olarak yardımcı olamadı diye bu kadar sert çıkmaya gerek yok sanırım. Kimse kırılmasın lütfen. Teşekkür ederim.
Herkesin bilgisine saygım sonsuz kimseyide kırmaya niyetim yok kırıcı hiçbir şey söylemedim.Yazılanların tümünü okursanız kimin kırıldığını daha iyi anlarsınız.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkesin bilgisine saygım sonsuz kimseyide kırmaya niyetim yok kırıcı hiçbir şey söylemedim.Yazılanların tümünü okursanız kimin kırıldığını daha iyi anlarsınız.
Esat Bey özelden cep numaranızı bekliyorum :eyv