DDT4ALL ile TALISMAN ve MEGANE4 "YORGUNLUK TAKİP SİSTEMİ" ÖZELLİĞİNİN AÇILMASI

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

orchidologist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
Captur için bu işlemi yapan var mı öğrenmek istedim.
Selamlar

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Befe Üstadın dediği gibi, yorgunluk takip sistemini ddt4all kullanarak gerçekleştirdim. R-Link2 ekranında çıkmıştı zaten, yol bilgisayarı ekranında da yorgunluk takip sistemi göründü. Ağustos ayında uzun yol yaptığımda bakalım bir işe yarayacak mı deneyeceğim. Tekrar teşekkür ederim vesile olanlara. Befe üstadım takipteyim :)

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 Megane 4 icin bunu actim r link te ve kadran tarafinda cikti ancak calismiyor ve devre disida birakilamiyor. Bu ayari eski haline nasil alabilirim acaba bilgin var mi @befe

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
2017 Megane 4 icin bunu actim r link te ve kadran tarafinda cikti ancak calismiyor ve devre disida birakilamiyor. Bu ayari eski haline nasil alabilirim acaba bilgin var mi @befe

Merhaba.Kadrandan kaldırmak için without uta mmi deyin.Audio tarafından da not present yapın.Kadarn ve R-Link 2 yi ayrı ayrı resetleyin.Çalışması için uyumlu park yardımı beyni gerekiyor maalesef.Uyumlu araçlarda gösterge panelindeki barlar da kullandıkça doluyor.

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Kadrandan kaldırmak için without uta mmi deyin.Audio tarafından da not present yapın.Kadarn ve R-Link 2 yi ayrı ayrı resetleyin.Çalışması için uyumlu park yardımı beyni gerekiyor maalesef.Uyumlu araçlarda gösterge panelindeki barlar da kullandıkça doluyor.

belirttiğin gibi denedim ama işin ilginç olan kısmı ayarlar aslında kapalı olması gereken durumda

20201024-163654.jpg
[/URL][/IMG]

20201024-163711.jpg
[/URL][/IMG]

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bilemiyorum arkadaşım.
Belki de uyumsuz ecu kullanıyorsundur.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Bende bu özelliği DDT4All programı ile açtım , ama resimde görüldüğü gibi sağ tarafta ünlem işareti olunca tam anlamıyla devrede olmuyormuş galiba. Yurtdışı forumlardan öğrendiğim kadarıyla yeni model park beyni takılması gerektiğini söylediler . Tabi henüz yeni beyin alıp deneme imkanım olmadı , sizlerdeki son durum nedir ?

lb5TNx.jpg