DDT4ALL uygulama kurulumu, kullanımı ve fluence/megane gizli özelliklerin açılması

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bundan var aldım bir defa kullanmadım deneme yaptım sağlam baktım duruyor isteyen varsa satayım gitsin bitane wi-fi li vardı onu birisi aldı kullanıyor bununda cd si de var

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var arıza siliniyor bende var isterseniz size verebilirim uygun fiyata işiniz görülmüş olur

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesaj kutunuz dolmuş, size ulaşamıyorum.
cihaz bugün satıldı kardeşim mesaj kutusunu boşalttım sizmiydiniz başkasımı aynıkişi olabilirsiniz sözümüzü verdik arkadaşa hayırlı olsun

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazı başlayacağımız oc nin Windows sürümü önemli midir. win10, win8, win7 hepsinde program çalışır mı.
İkinci olarak, yukarıda arkadaş sormuş ve cevaplanmış ama benim merak ettiğim anahtar kartı takıp kontak açıldıktan sonra işlemler yapılırken, bir müddet sonra elektriği keser mi, ve kesse bir problem olur mu. En garantisi araç çalışırken mi yapmak.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazı başlayacağımız oc nin Windows sürümü önemli midir. win10, win8, win7 hepsinde program çalışır mı.
İkinci olarak, yukarıda arkadaş sormuş ve cevaplanmış ama benim merak ettiğim anahtar kartı takıp kontak açıldıktan sonra işlemler yapılırken, bir müddet sonra elektriği keser mi, ve kesse bir problem olur mu. En garantisi araç çalışırken mi yapmak.

Pc surumu farketmez ama çok eski surumde calismayabilir xp gibi. Diger yandan kontak yarim aciklen elektrik kesilmez. Zaten yapilacak islemler elektrigin kesilecegi kadar uzun surmuyor. Ama derseniz ki benim isim saglam olsun arac calisirken de yapabilirsiniz.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler hocam, bu arada hocam ilk deda yapacam, bugranın videolarını indirdim izledim, aracı otomatik bulmasını isteyeyim yoksa fluence için bir tanımlama ismi var mı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler hocam, bu arada hocam ilk deda yapacam, bugranın videolarını indirdim izledim, aracı otomatik bulmasını isteyeyim yoksa fluence için bir tanımlama ismi var mı

Araci tarasin otomatik bulsun beyinleri buldugu beyinler uzerinden ilerleyin daha iyi olur. Birde işlem yapacaginiz menunun işlem yapmadan onceki ekran resmini mutlaka alin. Aracin farkli arizalari olusursa geri donus daha kolay olur.

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci tarasin otomatik bulsun beyinleri buldugu beyinler uzerinden ilerleyin daha iyi olur. Birde işlem yapacaginiz menunun işlem yapmadan onceki ekran resmini mutlaka alin. Aracin farkli arizalari olusursa geri donus daha kolay olur.

Otomatik tarama şeklinde yaparsam aracın beyinleri dışında farklı beyin versiyonları çıkmaz demi hocam.