DDT4ALL uygulama kurulumu, kullanımı ve fluence/megane gizli özelliklerin açılması

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik tarama şeklinde yaparsam aracın beyinleri dışında farklı beyin versiyonları çıkmaz demi hocam.

Aracta olanlari gosterir sadece yesil renkli olanlar okuyabidikleri kirmizi renkli olanlar okuyamadiklaridir.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler hocam

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler hocam

Rica ederim.

teknikerrr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
DDT4ALL linki ücretsiz indirmeye müsaade etmiyor.Konu hk.destek olurmusunuz.Ayrıca bu linkde ki eml327 ile işlem yapabilirmiyiz?
https://urun.n11.com/tespit-ve-test...Vw8myCh1H4wLYEAYYASABEgLqkfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu cihaz ile Laguna 3 1.5 dci aracımda torqe lite ile anlık verileri görebiliyorum fakat arıza okuyup silmiyor.Bana sadece arıza kodu silmek için bile çalışsa işimi görür.teşekkürler.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
DDT4ALL linki ücretsiz indirmeye müsaade etmiyor.Konu hk.destek olurmusunuz.Ayrıca bu linkde ki eml327 ile işlem yapabilirmiyiz?
https://urun.n11.com/tespit-ve-test...Vw8myCh1H4wLYEAYYASABEgLqkfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu cihaz ile Laguna 3 1.5 dci aracımda torqe lite ile anlık verileri görebiliyorum fakat arıza okuyup silmiyor.Bana sadece arıza kodu silmek için bile çalışsa işimi görür.teşekkürler.

Link saglam olmaai lazim su an bakamiyorum ama eve geçince bakabilirim ancak. Bu arada siz youtube da bugra’nin videosuna bakin orda da link var ayni kaynak bizimki de.

Elm cihazina gelince onuda verdigim linkteki urunu alirsaniz kesin olarak calisir. Bunlarin icinde bir modul var o modul olmadan yazma islemini yapmiyor. Verdigim linkteki ( ilk konuda ) urunde bu modul mevcut hata silmeden ozellik acmaya kadar her islemi yapiyor. Bahsettiginiz modulun icerigini bilemedigim için yorum yapamiyorum malesef.

aliguler9254

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ddt4all yada clip harici başka bir programla cruise control aktivasyonunu nasıl yapabiliriz?

dgncsk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk konu mesajım buraya olsun. biri kablolu diğeri bluetooth olan obd adaptörleri ile
ddt4all u kullanmaya çalıştığım zaman, kablolu 10 senelik adaptör ile mesela arka silecek ayarını değiştirip, HSA yokuş kalkış desteği için değişiklik yapabiliyorum, ABS ışığı yanıp sönüyor ancak aktif olamıyor vs. Cruise control ayarını açamıyorum ve diğer pek çok yerde sonuç alamıyorum. Oysaki el freninin anlık pozisyonunu okuyor mesela. Ancak OBD kaynaklı hatalar, no response vs gibi mesajlar alıyorum. Bluetooth ile sorunsuz bağlanıp ddt4all ile ecu ları bulabiliyorken, bu seferde sürekli her ecu içinde NO DATA diyor ve mesela arka sileceği değiştiremiyorum. Cruise controlü aktive edebiliyorum ve birşeyleri değiştirebiliyor. İki adaptörde tam olarak uyumlu değil sonucunu mu çıkartmam lazım? Araç 2015 sonunda alınmış bir dacia doker.

antrepocu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam benim aracim 2011 privelage fluence. Bizde kapali olan herhangi bir ozellik var mi? Zamanin en full araci çünkü. Mesala otomatik cam kapama gibi bir seyler varsa harika olur.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam benim aracim 2011 privelage fluence. Bizde kapali olan herhangi bir ozellik var mi? Zamanin en full araci çünkü. Mesala otomatik cam kapama gibi bir seyler varsa harika olur.

Bu özellik var yani uygulama ile aktiflenebiliyor. Fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum. Videosu olması lazım cam kapatma aktiflenince sunroof açıksa onu da kapatıyor bildiğim kadarı ile.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi