Debriyaja Basınca Stop Etme

yakup8141

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet havanın giriş yaptığı yerde.. motor devrine ve gaz pedalının konumuna göre havanın artırılıp azaltılması gerekiyor. bu yüzden kelebek koymuşlar karbüratörlüdeki gibi

ona motorcu bakacak dimi ? bide eyv saolasın hacı abi cok teeskür ettim.

mustafaR19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardesim bilmiyorum hala devam ediyor aynı sorun yaptıramadım hala :)
kelebeği temizlettim ama gazcı sorun kelebekte değil dedi. sakın kelebeği değiştirip boşa para harcama dedi. sorun devam etti. başka yere gittim başka şey söyledi başka bir yer daha başka bir şey söyledi. en son ustama anlattım. diğer ustaların bilgisine sövdükten sonra gaz telinin bağlı olduğu mekanizmada biraz ayar yaptı. 2 gündür hiç sıkıntı yok. benim sorunum bu şekilde çözüldü. belki sizinki de bu şekilde çözülür

yakup8141

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kelebeği temizlettim ama gazcı sorun kelebekte değil dedi. sakın kelebeği değiştirip boşa para harcama dedi. sorun devam etti. başka yere gittim başka şey söyledi başka bir yer daha başka bir şey söyledi. en son ustama anlattım. diğer ustaların bilgisine sövdükten sonra gaz telinin bağlı olduğu mekanizmada biraz ayar yaptı. 2 gündür hiç sıkıntı yok. benim sorunum bu şekilde çözüldü. belki sizinki de bu şekilde çözülür
benim problemde rolanti motoru değişince çözülmüştü cuma akşamı egzoz patlayana kadar. onu kaynattırdık ondan sonra bi dengesizlik yaratmaya başladı yine.