Detaylı Temizleme ve Boya Koruma (Detailing)

batucan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese tekrardan selamlar. Bu başlık altında boya koruma ve detaylı temizlik hakkında elimden geldiğince herkese yardımcı olmak isterim. Gerek ürünler olsun gerek uygulama hakkında herşeyi sorabilirsiniz...

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel yararlı bir konu :eyv

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz.

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz.

Yeni araç boya koruma için Meguiars 21 mi önerirsiniz yoksa Ultimate Luqiud Wax mı ?

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gün hem mondeo mu hemde jettamızı batu kardeşimizde yıkattım işinin ehli birisi iyi olmuş bu konu nargile

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selamlar,

Arac boya koruması ve genel temizlik konusunda ziebart firması profesyonel bir çalışma ile aracın genel temizliğini yapmaktadır. Yeni alınan en çok bir haftalık araçlar için uyguladıkları paketlerde boya koruma ve solmama garantili işlemlerini, düzenli olarak yıllık bakımları ile 5 yıl garanti altına alıyorlar. Her yıl cüzi bir bedel karşılığında yapılan işlemle aracınız ilk günkü gibi canlı ve parlak bir boya yapısına sahip olmaktadır.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

batucan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel yararlı bir konu :eyv
Teşekkürler foruma baktım böyle bir bölüm yok bari konu altında toparlayalım dedim...

Hoşbulduk

Hoşgeldiniz.

Yeni araç boya koruma için Meguiars 21 mi önerirsiniz yoksa Ultimate Luqiud Wax mı ?
Biri amatör biri profesyonel ürün. 21 tavsiyemdir ama daha uygun fiyatlı olsun derseniz 26 da uygulanabilir.
ultimate liquid waxın en büyük özelliği su tutmamasıdır. 21/26 uygulandıktan sonra silmeden ne kadar uzun beklerseniz o kadar iyi olur. 3-4 saat ve daha fazlasi bile beklenebilir.

hatta daha da fantaziye kaçalım derseniz 21 veya 26 üstüne ultimate liquid wax :)

Urunlere benden ulaşabilirsiniz...
bu gün hem mondeo mu hemde jettamızı batu kardeşimizde yıkattım işinin ehli birisi iyi olmuş bu konu nargile
tanıştığıma memnun oldum yarın gelen araba var mı :)

Selamlar,

Arac boya koruması ve genel temizlik konusunda ziebart firması profesyonel bir çalışma ile aracın genel temizliğini yapmaktadır. Yeni alınan en çok bir haftalık araçlar için uyguladıkları paketlerde boya koruma ve solmama garantili işlemlerini, düzenli olarak yıllık bakımları ile 5 yıl garanti altına alıyorlar. Her yıl cüzi bir bedel karşılığında yapılan işlemle aracınız ilk günkü gibi canlı ve parlak bir boya yapısına sahip olmaktadır.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut
Evet doğrudur ama cuzi rakam kısmına kesinlikle katılmıyorum. Aynı işle uğraştığım ürünleri hakkında yorum yapmam yanlış olur :)

Düzenli yıllık bakımları ile ömür boyu solmama garantisi bile verilebilir... Herşey müşterinin aracına verdiği değerde bitiyor...

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D :D keşke olsa hayırlı işler.

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeriniz çok ters bana ama ilk fırsatta tanışmak için gelicem :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yaz Polisaj makinası alacam . ( amatörler için taşlama makinası conceptinde olanlardan devir ayarlı )

İlk atacağım pasta için ,
- Ped önerileriniz .
- Pasta önerileriniz .
- Nasıl uygulamam ve kaç devirde uygulamam gerektiğini

Sonrasında atacağım cila için
- Cila önerileri
- Ped önerileri
- Nasıl uygulayacağım hakkında tavsiye

Son aşamada
- Cila önerisi
- Ped önerisi

Arabam Beyaz opak boya .

Ayrıca forum içinde bu işlemi ticarete dönüştürdüğünüz halde foruma sponsor olma şartınız olduğunu unutmayın .