Difüzör + Spoiler Montajı Tamamdır :)

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah özellikle spoileri çok beğendim:eyv kazasız belasız

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Beğendim güle güle kullan kardeşim...:eyv

muro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her şey çok güzel AMA birazda arabayı bassan harika olacak :)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende beğendim, ikiside cuk oturmuş, çok güzel görünüyor, basarsaniz aracı daha da güzel olacak eminim

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah Güzel Olmuş

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel olmuş,difüzör rengide harika bence,spoilerde çok güzel yalnız sonradan oldugu belli yoksa bende düşünebilirdim,misal orjinal spoilerden uzanan şu çizgiler yeni spoilerde de hafiften devam edebilirdi...böylece daha tatlı olurdu

Güven Aracım Bu Hafta Maiste Yerli Aksesuar İçin fabrikada deneniyor. :D Merak etme çakarlı difüzör yeni marşpiyel yeni spoiler v.s çok yakında yollarda :)

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güven Aracım Bu Hafta Maiste Yerli Aksesuar İçin fabrikada deneniyor. :D Merak etme çakarlı difüzör yeni marşpiyel yeni spoiler v.s çok yakında yollarda :)
Merak edilcek bişey kalmadı ya ben noktayı koydum artık,ön karbon kit aldım bu hafta montaj edilcek inş,yan ve arkalarada karbon kit devam etcez mecburen...rs kitler Türkiye ye gelene kadar araca dokunmam artık...büyük konuşmayımda belki yan sanayi rs kit den daha güzel bir kit yapılırsa ki ondan daha güzel bir kit yapacaklarını zannetmiyorum anca o zaman proje değişikliğine gidebilirim
Seni bekledim biliyosun ama sende su koyuverince aldım kiti geçtim :)

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki karbon spoilerde düşünebilirim ama oda gayet sade ve cuk ufak dokunuş,diğer karbon parçalar gibi olması şartıyla :)

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beğendim güle güle kullan kardeşim...:eyv

Sagolun teşekkürler.

her şey çok güzel AMA birazda arabayı bassan harika olacak :)

Yay şart oldu en kısa zamanda onlarıda koyucam hedefim bu :)

Bende beğendim, ikiside cuk oturmuş, çok güzel görünüyor, basarsaniz aracı daha da güzel olacak eminim

Teşekkür ederim :) Dediğim gibi artık hedefim yay :)

maaşallah Güzel Olmuş

Sağolun :)

Marşpiyelleri merakla bekliyorum açıkçası :D Aracımda eksik kalan birşey varsa oda marşpiyel. (Ön lip düşünmüyorum spor yayla beraber beyoğlunda büyük sıkıntı yaratır)