Difüzör + Spoiler Montajı Tamamdır :)

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok beğendim maşaallah :eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun çok güzel olmuş maşallah

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temizliği harika arabanın. Aksesuarlarınızı da güle güle kullanın.:eyv

Chosen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimki zevki olarak başladı ve hoşuma gitti açıkcası . resimleri maise gönderdik beğendiler aracın üzerinden görmek istediler . Zevk Meselesi Bilirsin ben salıdan itibaren komple kiti takıcam . ama beğenilir beğenilmez orasını bilemem ipucu vermek gerekirse marşpiyeller clio cup marşpiyeli :) aynı kalıp yan kapıdaki kavisle aynı difüzör çakarlı spoilerda daha küçük ve tatlı bence sende beğeniceksin ön karlıktada sıkıntı yok . çünkü fabrika öncelikle kullanışa baktığı için alçak değil geçmeli şişirme kalıp yapıldı.bu hafta resimlerle geliyorum dolu dolu :) işin ticari boyutu ile bir alakam yok fakat yapan insanları belirli bir prosedürü olduğundan benden rica etiler o yüzden salıdan sonra resim eklemesi yapılacak :)

ben beğeneceğimden eminim, fakat beğendiğimiz halde aynı kit için sipariş verme imkanımız olur mu :)

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Masallah cok guzel olmus gule gule kullanin. Ayni renk difuzor ve yine ayni sekilde ciftli iki adet egzoz ucuna ihtiyacim var. Bu ikisini bende nerden alip taktirabilirim kisa bir bilgi rica edecegim.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmus ya maşallah güle güle kullanın :) :eyv

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Numb7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Difüzör benimde düşündüğüm bir şey . egzoslar sadece göstermelik mi?

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben beğeneceğimden eminim, fakat beğendiğimiz halde aynı kit için sipariş verme imkanımız olur mu :)
Belirttiğim gibi olayın ticari boyutu ile bir alakam yok sadece usta gerçekten baba gibi bir adamdır normalde tek olucaktı fakat oda kendince haklı yönleri olduğundan ticari boyutunu düşünüyor. yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama yarın kit takılıyor araç fabrikaya gidiyor.Bir pürüz olmaz ise yetkili servislerde yerli üretim olarak isteyen arkadaşlar alabileceklerdir sanırım . zaten olmasada yapan usta bu iş ile meşgul oldğununda kendi ticari alanında satışta mutlaka bulunur. beğenenlere elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.