Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün Engin Bey beni aradı. Aracıma kendisi tarafından hazırlanan ve kullanırken pionner cihazımı keyifle kullandığım aparatın daha üst versiyonunun geliştirme çalışmalarının tamamlandığını ve bana göndereceğini söyledi. Cep telefonuma gelen mesaj ile cihazın yurtiçi kargo ile yola çıktığı bilgisini edindim. Aparatı merakla bekliyorum. Engin Beye gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Aracında başka marka cihaz kullanmak isteyen ancak koldan kumandadan da vazgeçmek istemeyenler için Engin Beye müracaat edebilirsiniz. Kendisi Kolega35 nickiyle sitemiz üyesidir.

İlgili link aşağıdadır.

http://www.renaultfanclub.com/renau...ireksiyon-kumanda-kolunun-aktif-edilmesi.html

Video

Son düzenleme:

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben almıştım kendisinden çok stabil olmasada çalışıyor. Kumanda kolunun kullanılmamasından dolayı tuşların başka işlevlere yeltenebileceğini belirtmişti. Kumandanın sıfırını aldım ama sanırım sıkıntı kumandadan değil. Her ne ise aslında güncel olanı denemek lazım belki bu sorunlar onda olmaz daha stabil çalışır mutlaka. Hiç olmamasından iyi tabi :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Güle güle kullan kardeşim...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan kardeşim...
Abi aparat yarın Burada olacak inşallah. Fotoları yayınlayacağım :eyv

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de ürünüm şu an kargoda. teşekkürler kendisine :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Engin Bey çok güzel bir uygulamaya imza atmış. Kumanda kolunu aktif eden yeni nesil elektronik devreyi görünce şaşırdım. Hafta sonuna kadar video montajlayıp yayınlayacağım. Yeni olan bu devrede özel bir plaket ve Engin Beyin uzun uğraşları sonucu tamamladığı elektronik bir yazılım yer alıyor. Yarın bir aksilik olmazsa araca montaj yapacağım. ilk Fotoları yarın yayınlayacağım. Önceki devrenin yerini alacak olan bu devreye elektrik beslemesi de ilave edilmiş. Tek kelime ile muhteşem olmuş.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel

borina57

Uğur DAVAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahi harika.bir çok yakınım soruyordu bunu.bu aparat sayesinde teyip markası önemli olmadan her orj kumanda koluna aparatı bağlayıp aktif hale getirebiliyormuyuz

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnş güzel olur abi bekliyoruz :eyv

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 numara olmuş yeni versiyon. Eskisinde ufak tefek sıkıntılar yaşadığımdan 180 tl ya ithal aparat aldım. Hayırlısı olsun.