Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahi harika.bir çok yakınım soruyordu bunu.bu aparat sayesinde teyip markası önemli olmadan her orj kumanda koluna aparatı bağlayıp aktif hale getirebiliyormuyuz
Şu an sony ve pioneer cihazlar için uygulanabiliyor

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 numara olmuş yeni versiyon. Eskisinde ufak tefek sıkıntılar yaşadığımdan 180 tl ya ithal aparat aldım. Hayırlısı olsun.
Bu yeni cihazın maaşallahı var. İçerisinde bir yazılım barındırıyor. O yüzden sıkıntı yok inşallah :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihaz çok Stabil çalışıyor. Video çekiminde sorun yaşıyorum. Teybin ekranından gelen ışık, yapılan işlemlerin videoda görünmesini engelliyor.

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu ürünün fiyatı nedir acaba ve yeni nesil pionner teyplerde çalışırmı merak ediyorum

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ercan Bey, aparat 45 TL dir. Yeni nesil Pioneer teyplere de uyumludur. Ancak yeri gelmişken belirteyim; yeni nesil teyplerde direksiyon kumandasının aktif olabilmesi için teypten bir ayar yapmak gerekiyor. Yeni nesil teyp modelleri DEH- X x7xx şeklindedir. Örnek: DEH-X1750UB modeli.
Bu cihazlarda ayar şu şekilde yapılır: Önce teybin ses açma düğmesine bastırısınız MENÜ ekranı gelir. Ses düğmesi çevrilir " SYSTEM" 'e girilir.Düğme çevrilir "S REMOTE" yazısı gelir. Düğmeye yine basıldıktan sonra düğme çevrilir bu sefer ekrana "PIONEER" yazısı gelir. Pioneer seçilir(tuşa bastırılır) . Ekrana " PLEASE WAIT " yazısı gelir, bekleyin.Ekrana "PRESS VOL+ FOR 1 SEC" yazısı gelir. kumanda Kumanda kolundan VOL+ tuşuna 1 sn süre ile basılır.düğme yine bastırılır. Ekrana " Please Wait= Bekleyin" yazısı gelir. 1 sn kadar sonra ekranda "COMPLETED" yazar. Bu yazıyı gördüğünüzde artık cihazın direksiyon kumandası girişi açılmış olur.

ercan_j

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam üründen almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

darkelf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki başka marka teyp taktığımızda üstte radyo ile ilgili verilerin yazdığı, sıcaklığın falan yazdığı ekran ne oluyor?
Merakımdan soruyorum?

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ercan Bey, cherno359@hotmail.com adresime aracınızın bilgilerini( model-model yılı) ve aracınızda hangi marka cd çalar kullanacağınızı belirtirseniz yardımcı olurum. Selamlar.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi ekranında sadece saat ve ısı görünür. Selamlar.