Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

raksedik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Laguna1 için sipariş ettiğim aparat yeni ulaştı teyp siparişi de verdim. Yalnız hoparlör alacağım ama ölçülerini bilmiyorum. önlerin 16,5 olduğu arkaların da 13cm olduğu yazıyor başka sitelerde.. bu bilgi doğrumu.. ona göre siparış geçeceğim .. Bilen arkadaşlardan yardım talep ediyorum...

furkan.sivri66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Raksedik dogru biliyorsun onlere 16 16.5 cm arkalar ise 13 cmdir .

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jameson'un modeli nedir? Eğer universal double din ise direkt aparat yaparım. Kumanda girişi olmayan single din ise [FONT=wf_segoe-ui_normal]ancak şunu yapabilirim: Öncelikle bana cihazın uzaktan kumandasının fotosunu gönderirsiniz. Ben aynı kumandadan bulmaya çalışırım. Bulursam kumandadan gönderilen bilgileri okurum.Eğer kumandadan bulamazsam c[/FONT][FONT=wf_segoe-ui_normal]ihazın uzaktan kumandasını bana gönderirsiniz.Ben uzaktan kumandadan çıkan bilgileri okurum ve aracınızın direksiyon kumanda kolundan kontrol edilen yeni bir uzaktan kumanda yaparaım. Bu uzaktan kumanda göğüslük içinde kalır. Ucunda IR led bulunan bir kablo döşemenin altından görünmeden el freni civarında teybi göreceği bir yere sabitlenir.Siz direksiyondan hangi tuşa basarsanız ilgili komut IR led aracılığıyla kablosuz olarak cihaza iletilir ve siz cihazınızı kontrol edersiniz. Selamlar.[/FONT]
jamesonlar için çalişma yaptiniz mi acaba üstad

Toluku

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhaba sony veya pıoner teyp almayı düşünüyorum araç clio 2 hb aparatı nasıl temin edebiliriz

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz w-r girişi olan Pioneer veya Sony cihazı alın. cherno359@hotmail.com adresimden bana ulaşırsınız.Aparatınızı yaparım. Clio2'nin modeli ve yılı nedir( RXT-RTA_RNA vs) Selamlar.
Hocam merhaba sony veya pıoner teyp almayı düşünüyorum araç clio 2 hb aparatı nasıl temin edebiliriz

ARYILDIZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 kangoo için pioneer x9550bt kumanda maliyeti nedir üstadım